• Wszystkie ofertyCholerzynSupportSpecjalista ds. Reklamacji
    Specjalista ds. Reklamacji
    new
    Support
    INTERSPORT

    INTERSPORT

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    obsługa klienta

    Microsoft Office

    Opis stanowiska

    Twoje zadania:

    • Przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych,
    • Ocena zgłaszanych reklamacji (stanu i przyczyn powstałych uszkodzeń),
    • Pisemne uzasadnienie oceny reklamacji,
    • Komunikacja (e-mail, telefon) z klientami oraz z firmami zewnętrznymi.
    • Monitorowanie terminowości zgłaszanych reklamacji,
    • Rozliczanie i kasacja zakończonych reklamacji,
    • Sprawdzenie zgodności faktur korygujących ze zgłoszeniami reklamacyjnymi oraz rozliczanie faktur korekt z tytułu reklamacji,
    • Kontrola zamykania zgłoszeń reklamacyjnych (RMA) w salonach.
    • Przygotowywanie zbiorczych zestawień dla dostawców oraz rozliczanie towarów z raportów reklamacji wysyłanych do dostawców.
    • Weryfikacja zgodności korekt z raportem reklamacji.
    • Rozliczanie zwrotów towarów do dostawcy.
    • Weryfikacja ilości zwróconego towaru z ilością sztuk na korekcie towarowej oraz wyjaśnianie niezgodności ilości towaru zwracanego z ilością fakturową.

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie w obsłudze klienta,
    • wykształcenie min. średnie,
    • znajomość pakietu MS Office,
    • wysoka kultura osobista,
    • bardzo dobre zdolności organizacyjne i interpersonalne,
    • dokładność i terminowość w prowadzeniu dokumentacji,
    • umiejętność współpracy w zespole, otwartość.

    Mile widziane:

    • znajomość sytemu Verto,
    • znajomość branży sportowej,

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • stabilność zatrudnienia,
    • wsparcie podczas wdrożenia,
    • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy,
    • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach)