• Oferty
  • Wszystkie ofertyToruńHoReCaGastronomiaKucharz
    Kucharz
    HoReCa
    Jaskiniowa

    Kucharz

    Jaskiniowa

    907 - 1 426 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    doświadczenie w kuchni

    techniki kulinarne

    kreatywność

    prezentacja potraw

    BHP

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Restauracja Jaskiniowa w Solcu, zlokalizowana obok Jura Parku, poszukuje doświadczonego kucharza, który dołączy do naszego zespołu. Jesteśmy nowoczesną restauracją o innowacyjnym podejściu do kuchni, a nasza misja to dostarczanie wyjątkowych doznań kulinarnych.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza.
    • Kreatywne podejście do tworzenia dań oraz umiejętność eksperymentowania z smakami i technikami kulinarnymi.
    • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w elastycznym grafiku.
    • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność.
    • Pasja do gotowania i chęć ciągłego rozwoju w dziedzinie kulinariów.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz stabilne wynagrodzenie.
    • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
    • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony kolegów i przełożonych.
    • Pracujemy zwykle do godziny 18:00, co pozwala na zachowanie równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.
    • Dogodna lokalizacja – zaledwie 5 minut spacerem od stacji PKP Solec Kujawski, skąd dojazd z Bydgoszczy zajmuje 15 minut, a z Torunia 20 minut.

    Jeśli jesteś pasjonatem kulinariów, posiadasz doświadczenie oraz chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do aplikowania!

    Dołącz do nas i razem twórzmy wyjątkowe doznania kulinarne w Restauracji Jaskiniowa!

    907 - 1 426 USD

    Dowolna