• Oferty
  • Wszystkie ofertyGdańskMediaKangaNews Broadcaster
    KangaNews Broadcaster
    new
    Media
    Kanga

    Kanga

    Gdańsk
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura
    Kanga

    Kanga

    Projekt Kanga, to zespół ekspertów z obszaru rynku Blockchain, wspólnie budujący kompleksowy system narzędzi i usług FinTech. Naszą misją jest uczynienie kryptowalut dostępnymi dla każdego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    autoprezentacja

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    O Tobie:

    Język angielski to dla Ciebie codzienność, znajomi powtarzają, że Twój akcent zapiera im dech, a występowanie przed kamerą sprawia Ci radość? Jeśli dodatkowo interesujesz się kryptowalutami i szeroko pojętym światem blockchaina, dzień zaczynasz od sprawdzenia jak stoi kurs bitcoina, wiesz co to dogecoin i chciałbyś rozwijać swoje skrzydła w dynamicznej krypto-rzeczywistości, to całkiem możliwe, że właśnie na Ciebie czekamy!

    Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie, że:

    • Doskonale znasz język angielski (native lub poziom C1/C2), posiadasz natywny lub uniwersalny akcent,
    • lubisz wystąpienia live i nie boisz się kamery, potrafisz przeczytać tekst jednocześnie zachowując kontakt z kamerą,
    • emanujesz pewnością siebie i swobodnie wypowiadasz się przed kamerą,
    • interesujesz się kryptowalutami i technologią blockchain,
    • dysponujesz wolnym czasem w każdą środę i jesteś otwarty/a na przyjazd do studia nagrań (w okolicy SKM Zaspa) w godzinach około południowych

    Co Cię czeka?

    Wykorzystując swój piękny język angielski będziesz przekazywać wszystkim słuchaczom śledzącym projekt nowinki ze świata kryptowalut. Projekt, przy którym będziesz pracować, to nie tylko zestaw produktów i usług, to ludzie, pasjonaci rynku, specjaliści w branży i oddany zespół. Do Twoich zadań należało będzie mówienie w taki sposób, który sprawi, że o projekcie usłyszy cały świat.

    APLIKUJ* i stań się twarzą KangaNews, czekamy na Ciebie!

    Dla Ciebie

    • Proponujemy zatrudnienie przy umowie zlecenie ze stawką 300 zł brutto za odcinek.
    • Otrzymasz odpowiednie narzędzia i poznasz świetny zespół, pasjonatów świata kryptowalut oraz umocnisz wiedzę o rynku.

    *Zanim to zrobisz, sprawdź projekt Kanga w Social Mediach.

    Informacje o firmie

    O nas:

    Engit Sp. z o.o. jest polską spółką z siedzibą w Gdańsku, która operuje w branży projektowania systemów komputerowych i usług pokrewnych. Firma świadczy usługi dla projektu Kanga, który to jest dynamicznie rozwijającym się systemem narzędzi i usług FinTech. Projekt Kanga, który stawia na edukację i kontakt z drugim człowiekiem, ma na celu ułatwienie adopcji kryptowalut w życiu codziennym.

    Podstawa to giełda kryptowalut, która wystartowała we wrześniu 2018 roku. Od tego momentu projekt cały czas idzie do przodu – pakiet dostarczanych usług poszerzył się o takie narzędzia jak portfel do przechowywania kryptoaktywów (aplikacja mobilna Kanga Wallet), kantory kryptowalut (zarówno stacjonarne jak i online), bramka płatności Kanga Pay, platforma IEO i wiele innych. Zespół projektu nieustannie pracuje nad nowymi funkcjonalnościami, a opowieści o kolejnych działaniach podglądać można na kanałach social media (Twitter/X, Telegram, Facebook, YouTube, Linkedin, Instagram, TikTok), gdzie aktywnie opowiada o tym, co robi i dzieli się wiedzą o blockchainie i kryptowalutach. https://kanga.exchange/.