• Wszystkie ofertyWarszawaHRPayrollMłodszy/a Specjalista/ka ds. kadr i płac
    Młodszy/a Specjalista/ka ds. kadr i płac
    new
    HR
    klient Just Join IT

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    kadry

    Płace

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć, jesteśmy młodym startupem technologicznym i szukamy osoby, która będzie chciała dołączyć do nas w roli Młodszego/ej Specjalisty/ki ds. kadr i płac. Jeśli lubisz pracować z ludźmi, masz oko do szczegółów i nie boisz się wyzwań – to może być rola dla Ciebie!

    Czym będziesz się zajmować?

    • Tworzeniem umów, aneksów oraz rozwiązań dla naszych pracowników.

    • Dbanie o dokumentację pracowników medycznych (będziesz mistrzem/mistrzynią aktualizacji!).

    • Odpowiadaniem na pytania pracowników – staniesz się ich kadrowym guru!

    • Rozliczaniem dodatków do pensji i świadczeń pozapłacowych.

    • Prowadzeniem i aktualizacją dokumentacji pracowniczej (umowy o pracę i cywilnoprawne).

    • Uaktualnianiem danych w naszym systemie HRM.

    • Obsługą zgłoszeń do PPK.

    • Zarządzaniem platformą Multisport (tak, wszyscy kochamy tę kartę).

    • Pilnowaniem terminów badań lekarskich i szkoleń BHP.

    • Rozliczaniem nadgodzin.

    • Przygotowywaniem raportów i analiz (np. budżet na integracje czy szkolenia).

    • Współpracą z naszym zewnętrznym biurem rachunkowym w zakresie kadrowo-płacowym.

    Kogo szukamy?

    • Masz minimum roczne doświadczenie w obszarze kadr i płac – to dla nas kluczowe.

    • Uwielbiasz liczby, analizujesz wszystko i zawsze wychwytujesz najmniejsze detale.

    • Excel to Twój przyjaciel (tabele przestawne nie stanowią dla Ciebie żadnej zagadki!).

    • Skrupulatność, dokładność i dotrzymywanie terminów to Twoje drugie imię.

    • Znasz prawo pracy i kodeks cywilny w kontekście umów cywilnoprawnych.

    • Adaptujesz się do zmian jak kameleon i świetnie czujesz się w szybkim tempie pracy.

    • Jesteś osobą proaktywną i zawsze szukasz sposobów na doskonalenie tego, co robisz.