• Oferty
  • Wszystkie ofertyKatowiceHRRecruitmentRekruter
    Rekruter
    new
    HR
    Klient Rocketjobs.pl

    Rekruter

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    język angielski

    rekrutacja

    komunikatywność

    Mile widziane

    ZZL

    wykształcenie wyższe

    Opis stanowiska

    Dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Rekruter

    Opis zadań:

    • redagowanie i zamieszczanie ogłoszeń o pracę na dedykowanych portalach rekrutacyjnych,
    • tworzenie bazy kandydatów, aktywne poszukiwanie pracowników,
    • analiza i selekcja dokumentów aplikacyjnych,
    • prowadzenie spotkań i rozmów rekrutacyjnych,
    • opieka nad całościowym procesem rekrutacyjnym,
    • poszukiwanie nowych źródeł rekrutacji pracowników,
    • raportowanie działań.

    Wymagania:

    • min. roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
    • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność szybkiego uczenia się,
    • bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
    • kreatywność i umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań,
    • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie,
    • mile widziane wykształcenie wyższe w obszarze ZZL.

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznym zespole, wsparcie doświadczonych rekrutrów,
    • możliwość uczestniczenia w ciekawych i rozwojowych projektach,
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, elastyczne godziny rozpoczęcia pracy,
    • motywacyjny system wynagradzania z przejrzystym systemem premiowym,
    • możliwość pracy zdalnej,
    • uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
    • liczne benefity pozapłacowe, np. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków obcych, prywatne ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do zajęć sportowych.

    Numer kontaktowy:

    Wrocław 📞 881477080

    Katowice 📞 576367394

    Pruszcz Gdański 📞 790536069

    Prosimy o dopisanie klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).