• Wszystkie ofertyKrakówMarketingContent / CopywritingWystawianie i Edycja Ofert Produktowych Allegro Elastyczny Grafik dla COPYWRITERÓW
    Wystawianie i Edycja Ofert Produktowych Allegro Elastyczny Grafik dla COPYWRITERÓW
    new
    Marketing
    KOLOROWY ZESZYT

    1 167 - 1 426 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    pomysłowość

    dobra organizacja pracy

    kreatywność

    Mile widziane

    elastyczność

    Opis stanowiska

    Poszukujemy osoby z „lekkim piórem" do edycji treści na sklepie internetowym oraz allegro.

    • Osoba powinna posiadać status studenta oraz być zaocznym studentem.

    Zakres obowiązków:

    • Edycja opisów produktów (proste formatowanie treści)
    • Wystawianie produktów na Allegro
    • Tworzenie tytułów produktów

    Informacje:

    • praca w pełni zdalna
    • dowolność czasu pracy oraz godzin pracy
    • stawka za godzinę pracy 28,1zł-30zł

    Nie musisz posiadać doświadczenia, nauczymy się wszystkiego.

    Jednak powinnaś posiadać umiejętność „lekkiego pióra" oraz ponad przeciętną umiejętność sprawnej i szybkiej obsługi komputera.

    Chcielibyśmy aby, osoba była w stanie przeznaczyć na pracę co najmniej 32h tygodniowo. W jakie dni będziesz pracowała oraz ile czasu w danym dniu w pełni zależy od ciebie, nie narzucamy tego. Jednak chcielibyśmy, abyś zrealizowała założenia, które dostajesz od nas co tydzień lub co kilka tygodni.

    Cenimy osoby, które zadadzą sobie trud i napiszą coś od siebie, a więc przekonaj, dlaczego to właśnie ciebie powinniśmy wybrać na to stanowisko.

    Dopisz na początku twojej wiadomości w nawiasie kierunek, który studiujesz oraz typ studiów. np. [dziennikarstwo i nowe media][ZAOCZNIE].

    Powodzenia :)

    1 167 - 1 426 USD