• Wszystkie ofertyPoznańFinanseAudytPraktyki - E2E (End2End) Audit
    Praktyki - E2E (End2End) Audit
    Finanse
    KPMG

    KPMG

    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    US
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    KPMG

    KPMG

    Jesteśmy jedną z największych firm audytorsko-doradczych na świecie. W Polsce działamy od 1990 roku. W 7 biurach pracuje nas blisko 2100 osób - wspólnie tworzymy #generationKPMG.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    analiza
    Angielski

    Mile widziane

    finanse
    rachunkowość

    Opis stanowiska

    Company description

    Zespół E2E (End2End) Audit to scentralizowany zespół audytowy, który we współpracy z ASC (Audit Support Center) oraz pod nadzorem managera i partnera projektu świadczy usługi z zakresu badań, przeglądów sprawozdań finansowych oraz innych usług atestacyjnych klientów KPMG z obszaru małych i średnich przedsiębiorstw.

    W ramach zespołu E2E Audit wykorzystujemy szereg narzędzi ułatwiających zarządzanie i monitorowanie wykonywanych zadań (wraz ze wsparciem koordynatora zespołu) oraz standardowy plan badania (wraz z gotowymi szablonami dokumentacji). Nasza praca opiera się na współpracy i dzieleniu się wiedzą (specjalizacja branżowa), a także na wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi, w tym elementów sztucznej inteligencji.

    Job title

    Job title description

    • współrealizacja projektów z zakresu badania i przeglądów sprawozdań finansowych oraz usług poświadczających
    • bezpośrednia współpraca z klientami KPMG w ramach realizowanych projektów przy wsparciu doświadczonych ekspertów KPMG
    • Requirementsstatus absolwenta lub studenta minimum IV roku studiów kierunków ekonomicznych, finansowych i pokrewnych
    • zainteresowanie praktycznym podejściem do zagadnień finansowych i chęć związania swojej przyszłości zawodowej z branżą audytorsko-doradczą
    • nastawienie na pracę o charakterze zadaniowym i zdobywanie wiedzy od profesjonalistów
    • mile widziane doświadczenie w obszarze finansów i rachunkowości, szczególnie w firmie świadczącej usługi z zakresu audytu finansowego
    • zdolności analityczne
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • dyspozycyjność w wymiarze min. 32 godzin/tyg. (w godzinach 7:30 - 18:00)

    We offer

    • płatne praktyki
    • hybrydowy model pracy
    • służbowy iPhone i laptop
    • kartę MulitSport – rozwijaj swoje pasje i aktywnie spędzaj czas
    • wsparcie Buddy’ego – Twój opiekun będzie dla Ciebie przewodnikiem po KPMG
    • szeroki pakiet szkoleń – korzystaj z platform Degreed i LinkedIn Learning oraz certyfikowanych szkoleń Microsoft
    • program poleceń – zyskaj dodatkowy bonus finansowy za skuteczną rekomendację znajomego do pracy
    • platformę Mindgram – zadbaj o swój wellbeing i rozwój osobisty
    • dużo praktycznej wiedzy – będziesz mieć wiele okazji, aby poznać funkcjonowanie biznesu w praktyce
    • wyjazdy i spotkania integracyjne – zorganizujemy i dofinansujemy budowanie relacji zespołowych
    • zaświadczenie potwierdzające udział w praktykach