• Oferty
  • Wszystkie ofertyPruszcz GdańskiInneMłodszy monter spawacz
    Młodszy monter spawacz
    Inne
    Level Work

    Level Work

    1 426 - 2 074 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    spawanie TIG

    Opis stanowiska

    Poszukujemy osób, które potrafią montować wyroby z gotowych elementów ze stali nierdzewnej, wykorzystując metodę TIG, zgrzewarki oraz inne narzędzia ręczne.

    Zakres obowiązków:

    • Montaż wyrobów ze stali nierdzewnej na podstawie zlecenia produkcyjnego
    • Spawanie metodą TIG oraz obróbka miejsc spawanych
    • Wykorzystywanie elektronarzędzi ręcznych w codziennej pracy
    • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych produktów
    • Współpraca z zespołem oraz samodzielna realizacja powierzonych zadań

    Wymagania:

    • Umiejętność obsługi elektronarzędzi ręcznych
    • Zdolności manualne i precyzja w pracy
    • Umiejętność spawania metodą TIG (uprawnienia nie są wymagane)
    • Umiejętność pracy w zespole i samodzielność w wykonywaniu obowiązków
    • Dbanie o jakość produktu

    Co oferujemy:

    • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie lub etat – wybór należy do Ciebie!
    • Wynagrodzenie: Od 5500 do 7000 zł brutto – zależnie od doświadczenia i umiejętności.
    • Premia frekwencyjna – nagroda za regularną obecność w pracy.
    • Premia uznaniowa – doceniamy Twoje zaangażowanie!
    • Nadgodziny płatne dodatkowo – 50% więcej za każdą dodatkową godzinę pracy.
    1 426 - 2 074 USD