• Wszystkie ofertyOżarów MazowieckiInżynieriaInneOperator maszyn
    Operator maszyn
    new
    Inżynieria
    Level Work

    Level Work

    1 218 - 1 478 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    rysunek techniczny

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • ustawianie i obsługa obrabiarek do obróbki metali
    • wprowadzanie korekt do programów obróbczych
    • kontrola jakości wykonywanych detali
    • konserwacja maszyn, usuwanie prostych usterek

    Wymagania pracodawcy

    • doświadczenie na stanowisku produkcyjnym
    • znajomość rysunku technicznego

    Mile widziane

    • znajomość obsługi urządzeń do obróbki skrawaniem w metalu
    • znajomość narzędzi i przyrządów pomiarowych

    Pracodawca oferuje

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • szkolenie przygotowujące do pracy na nowoczesnych maszynach typu CNC w technologii obróbka skrawaniem
    • odzież roboczą
    • bezpłatną, prywatną opiekę medyczną w LuxMed
    • dofinansowanie do programu sportowego Benefit Systems
    • świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
    • możliwość korzystania z bezpłatnego dojazdu do/z miejsca pracy z/do Warszawy (Fort Wola i PKP Ursus Niedźwiadek);
    • pracę w wybranych systemach czasu pracy wraz z dodatkiem specjalny za pracę w systemie od poniedziałku do soboty oraz dodatki nocne

    1 218 - 1 478 USD