• Oferty
  • Wszystkie ofertyRzgówHRPayrollSpecjalista ds. Kadr i Płac
    Specjalista ds. Kadr i Płac
    new
    HR
    Mandoria

    Mandoria

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Naliczanie wynagrodzeń

    dokumentacja pracownicza

    Microsoft Office

    Kodeks Pracy

    Mile widziane

    Symfonia

    język angielski

    Opis stanowiska

    Miasto Mody Ptak to nowoczesny i dynamicznie rozwijający się holding posiadający bogate i zróżnicowane portfolio biznesowe – od zarządzania i najmu nieruchomościami komercyjnymi, przez handel hurtowy i detaliczny, aż po strefę rozrywkową. Od blisko 30 lat konsekwentnie budujemy i rozwijamy markę Miasto Mody.

    U nas znajdziesz dziedzinę, w której czujesz się najlepiej – od sprzedaży i obsługi klienta oraz marketingu i administracji, poprzez zarządzanie i finanse, aż po zaplecza techniczno-budowlane.

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    📍 Miejsce pracy: Rzgów

    Twój zakres obowiązków

    • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z obsługą kadrowo-płacową pracowników, w tym przygotowywanie dokumentacji dotyczącej zatrudnienia, umów o pracę, świadectw pracy itp
    • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych dokumentów związanych z kadrą pracowniczą
    • ​Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilno-prawnych
    • ​Sporządzanie deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, GUS​
    • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami, takimi jak ZUS, Urząd Skarbowy, PFRON
    • ​Monitorowanie i kontrola przepisów prawnych dotyczących zatrudnienia, płac
    • ​Udzielanie pracownikom informacji i wsparcia w zakresie kwestii kadrowo-płacowych
    • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących działalności kadrowo-płacowej​​

    Nasze oczekiwania względem kandydatów:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata​
    • ​Praktyczna znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych
    • ​Umiejętność obsługi programu Płatnik
    • ​Dokładność, skrupulatności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków
    • ​Umiejętność pracy w zespole, komunikatywności, otwartość
    • Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość języka angielskiego ​
    • Mile widziana umiejętność obsługi programu Symfonia

    Wybranym kandydatom oferujemy:

    • Dynamiczną pracę pełną wyzwań w dowolnej formie zatrudnienia
    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Ubezpieczenie grupowe w dobrej cenie
    • Dofinansowanie do karty sportowej
    • Pakiet medyczny
    • Liczne zniżki u partnerów firm
    • Bezpłatne lekcje języka angielskiego