• Wszystkie ofertyNowy Dw贸r MazowieckiMarketingMarketingRegular/ Senior Creative Team 馃З
    Regular/ Senior Creative Team 馃З
    new
    Marketing
    McCANN Poland

    Rodzaj pracy
    Pe艂ny etat
    Do艣wiadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiej臋tno艣ci

    insight

    copywriter

    Art Director

    big idea

    koncepcyjne my艣lenie

    brief

    kreacja

    j臋zyk angielski

    Mile widziane

    healthcare

    Opis stanowiska

    W 2024 roku zdobyli艣my 5 Cannes Lions, w tym Grand Prix oraz znale藕li艣my si臋 na 14 shortlistach, w tym Titanium. Na konkursie D&AD zdobyli艣my 1x Graphite Pencil i 3x Wood Pencil oraz jako pierwsza agencja w historii polskiej reklamy, zdobyli艣my Black Pencil. W presti偶owym konkursie The One Show zdobyli艣my a偶 12 nagr贸d, w tym g艂贸wn膮 nagrod臋 Sustainable Development Goals, 2x Merit, 4x Gold Pencil, 4x Silver Pencil, 1x Bronze Pencil.

    W 2023 roku McCANN Poland zosta艂 agencj膮 roku Cannes Lions for Good. Wygrali艣my 9 Lw贸w: Titanium, Grand Prix, 2 z艂ota, 2 srebra i 3 br膮zy. Na Golden Drum International Festival of Creativity 2023 jako McCANN CEE zostali艣my agencj膮 sieciow膮 roku. Podczas WARC Creative 100, nasza kampania zosta艂a nr. 3 globalnie w 2023 roku. W rankingu The Drum nasza kampania zosta艂a nagrodzona nr. 1 na 艣wiecie w kategorii Finanse.

    Zakres obowi膮zk贸w:

    路聽聽聽聽聽聽聽Dbanie o produkt kreatywny najwy偶ej jako艣ci

    路聽聽聽聽聽聽聽Tworzenie kreacji od insightu po egzekucj臋 idei kreatywnej

    路聽聽聽聽聽聽聽Tworzenie idei kreatywnych 360

    路聽聽聽聽聽聽聽Prezentowanie oryginalnych pomys艂贸w klientom lub zespo艂owi po polsku i angielsku

    Nasze oczekiwania:

    路聽聽聽聽聽聽聽Min. 2-letnie do艣wiadczenie na stanowisku Art Directora/ Copywritera

    路聽聽聽聽聽聽聽Mile widziane do艣wiadczenie w pracy dla klienta z bran偶y healthcare (lub zainteresowanie prac膮 dla takiego klienta)

    路聽聽聽聽聽聽聽Interesuj膮ce portfolio kreatywne (mile widziane nagrodowe prace)

    路聽聽聽聽聽聽聽My艣lenie big ide膮 i wychodz膮ce poza ramy klasycznej reklamy

    路聽聽聽聽聽聽聽Bardzo dobra znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego w mowie i pi艣mie (spotkania, prezentacje przed Klientem)

    路聽聽聽聽聽聽聽Zainteresowanie udzia艂em w konkursach kreatywnych i ch臋膰 zdobywania nagr贸d

    路聽聽聽聽聽聽聽Znajomo艣膰 najnowszych trend贸w w komunikacji

    路聽聽聽聽聽聽聽Zdolno艣膰 koncepcyjnego my艣lenia i wszechstronno艣膰

    路聽聽聽聽聽聽聽Umiej臋tno艣膰 tworzenia koncepcji kampanii reklamowych od insightu do egzekucji

    路聽聽聽聽聽聽聽Umiej臋tno艣膰 briefowania podwykonawc贸w

    路聽聽聽聽聽聽聽Kreatywno艣膰, komunikatywno艣膰, umiej臋tno艣膰 pracy w zespole

    路聽聽聽聽聽聽聽Umiej臋tno艣膰 pracy pod presj膮 czasu i organizacji w艂asnej pracy

    Oferujemy:

    路聽聽聽聽聽聽聽Prac臋 dla znanego, mi臋dzynarodowego klienta z bran偶y farmaceutycznej, realizacj臋 ciekawych projekt贸w oraz mo偶liwo艣膰 tworzenia niestandardowych rozwi膮za艅 z do艣wiadczonym zespo艂em

    路聽聽聽聽聽聽聽Mo偶liwo艣膰 pracy samodzielnej i pe艂nej wyzwa艅 oraz realny wp艂yw na prowadzone projekty

    路聽聽聽聽聽聽聽Prac臋 w stabilnej agencji reklamowej o ugruntowanej pozycji na rynku

    路聽聽聽聽聽聽聽Zatrudnienie na podstawie umow臋 o prac臋 lub B2B

    路聽聽聽聽聽聽聽Prac臋 hybrydow膮 (biuro w kamienicy w Centrum)

    路聽聽聽聽聽聽聽Prywatn膮 opiek臋 medyczn膮

    路聽聽聽聽聽聽聽Dofinansowanie do karty Multisport

    路聽聽聽聽聽聽聽Dofinansowanie do lekcji j臋zyka angielskiego

    路聽聽聽聽聽聽聽Swobodn膮 i przyjazn膮 atmosfer臋 w zespole

    路聽聽聽聽聽聽聽Mo偶liwo艣膰 przychodzenia do biura z psem 馃惗