• Wszystkie ofertyWarszawaSupportCustomer Service Specialist
    Customer Service Specialist
    new
    Support
    NewCold

    NewCold

    Warszawa
    2 074 - 2 334 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    doradztwo

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Kompleksowa obsługi klienta w oparciu o ustalania kontraktowe
    • Obsługa reklamacji
    • Raportowanie do klienta wewnętrznego i zewnętrznego
    • Praca na WMS i narzędziach wspierających procesy logistyczne
    • Koordynowanie przepływu informacji pomiędzy klientem a NewCold
    • Nawiązywanie długotrwałych relacji partnerskich z klientami

    Nasze wymagania

    • Wykształcenie wyższe logistyczne lub pokrewne
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży logistyczno – magazynowej
    • Systematyczność i dokładność w działaniu
    • Komunikatywność, samodzielność oraz asertywność
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Office

    To oferujemy

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie
    • Prywatna opieka medyczna dla pracownika
    • Dofinansowanie karty sportowej oraz możliwość dołączenia do grupowej polisy na życie
    • Kompleksowy program wdrożenia
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Możliwość wzięcia udziału w projektach na całym świecie w ramach grupy NewCold
    2 074 - 2 334 USD