• Wszystkie ofertyOtwockMarketingMarketingSpecjalista ds. Trade Marketingu
    Specjalista ds. Trade Marketingu
    Marketing
    Niczuk

    Niczuk

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    zaangażowanie

    dobra organizacja pracy

    myślenie sprzedażowe

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą z ponad 60-letnią tradycją, która produkuje wyroby do systemów instalacyjnych dla branży budowlanej.

    Naszą markę wyróżnia wysoka jakość produkowanych wyrobów, największe na rynku wsparcie techniczne oraz dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta. Dynamiczne plany rozwoju i ekspansji firmy stanowią szansę dla osób, które pragną dołączyć do grona profesjonalistów i pasjonatów branży.

    ⭐Więcej na niczuk.pl

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW

    • współpraca z polskimi i zagranicznymi dystrybutorami (Klientami THALE), biurami projektowymi, Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży celem ustalenia zapotrzebowania na wsparcie wymienionych podmiotów pod względem inicjatyw/materiałów marketingowych
    • realizacja działań marketingowych online/offline zgodnie z ustalonym zapotrzebowaniem współpraca z poszczególnymi działami firmy przy opracowywaniu contentu do materiałów sprzedażowych i wizerunkowych; odpowiedzialność za realizację tych materiałów
    • prowadzenie projektów w zakresie budowania komunikacji offline (katalogi, foldery, poradniki, materiały POS) i online (newslettery, prezentacje, animacje, filmy instruktażowe, inne)
    • przygotowanie firmy do udziału w krajowych i zagranicznych targach i konferencjach branżowych
    • prowadzenie kampanii CSR
    • stały monitoring rynku i działań konkurencji w obszarze trade marketingu
    • współpraca z podwykonawcami (wybór ofert oraz opracowywanie wytycznych) dla: grafików, animatorów, fotografów, drukarni, producentów, projektantów, wydawców, innych dostawców usług reklamowych
    • realizacja budżetu i ewidencja kosztów realizacji działań
    • planowanie i realizacja KPI – raportowanie

    OCZEKIWANIA

    • minimum 4-letnie doświadczenie w dziale marketingu firmy produkcyjnej
    • znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B1
    • wykształcenie wyższe
    • myślenie sprzedażowe i rozumienie zasad i potrzeb marketingu B2B
    • łatwość w przyswajaniu specjalistycznej wiedzy o produktach połączona z kreatywnością i lekkością w tworzeniu materiałów promocyjnych (dbałość o szczegóły, zmysł techniczny połączony z estetycznym)
    • zdolność do oceny i adaptacji powierzonych zadań w ramach szerszego planu strategicznego
    • umiejętność skutecznej argumentacji oraz gotowość do komunikacji bazującej na otwartości, akceptacji i szacunku
    • umiejętność ustalania priorytetów oraz efektywna realizacja zadań
    • zaangażowanie i chęć rozwoju
    • gotowość do wyjazdów służbowych

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży, nastawionej na dynamiczny rozwój
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • transparentne warunki wynagrodzenia
    • stworzenie przestrzeni do optymalnego wykorzystania mocnych stron w ramach powierzonych zadań
    • zaplanowany system wdrożenia nowego pracownika
    • możliwość szkoleń i rozwoju kompetencji
    • atrakcyjny pakiet socjalny m.in.: świadczenia świąteczne, nagrody roczne, wczasy pod gruszą
    • dofinansowanie do pakietu medycznego Luxmed, urlopu, karty benefit, wyprawek szkolnych, biletów do filharmonii i teatru

    Proces rekrutacji:

    • ANALIZA ZGŁOSZEŃ - Nasz Dział Rekrutacji zapozna się z otrzymanymi dokumentami i wybierze kandydatury odpowiadające oczekiwaniom określonym w ogłoszeniu rekrutacyjnym, bądź bieżącym potrzebom kadrowym.

    • WSTĘPNA ROZMOWA TELEFONICZNA - Możesz spodziewać się telefonu w celu uzupełnienia informacji w otrzymanych dokumentach aplikacyjnych. To dobry moment na zadanie pierwszych pytań.

    • SPOTKANIE REKRUTACYJNE - ( stacjonarne lub online) Na tym etapie poznasz swojego przyszłego przełożonego. Dla Ciebie to szansa na zadanie pytań dotyczących szczegółów stanowiska, a dla nas – okazja do poznania się i potwierdzenia Twojej wiedzy i kompetencji. Możesz również zostać poproszony o wypełnienie testu wiedzy z konkretnej dziedziny bądź testu analitycznego. Zwykle nasze rekrutacje przeprowadzamy w dwóch etapach, przy bardziej wymagających stanowiskach może pojawić się ich więcej.

    • WITAMY W ZESPOLE THALE! 🙌 Jeśli proces rekrutacji zakończy się pozytywnie i obie strony wyrażą chęć współpracy, poznasz historię i strukturę firmy oraz swoich współpracowników. Zostaniesz objęty programem wdrożeniowym. Zapewnimy Ci niezbędne szkolenia na początkowym etapie współpracy z nami.