• Wszystkie ofertyWrocławMarketingSocial mediaSenior Account Executive
    Senior Account Executive
    new
    Marketing
    NOTE INTERACTIVE SP. Z O.O.

    Wrocław
    2 352 - 3 136 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    digital marketing

    dobra organizacja pracy

    marketing

    komunikatywność

    e-commerce

    Mile widziane

    multitasking

    język angielski

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    REKRUTACJA SENIOR ACCOUNT EXECUTIVE

    Otwieramy rekrutację i ramiona w poszukiwaniu superbohatera na stanowisko: Senior Account Executive

    O agencji:

    BiggerB – agencja Performance & Social Media z fundamentem strategicznym, zorientowana na nowe technologie.

    Dołącz do nas, jeśli masz naturę buntownika, który nie boi się iść pod prąd w poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań, ma wysoką kulturę biznesową i doświadczenie w realizowaniu projektów z zakresu Digital Marketingu, również tych na skalę międzynarodową ;)

    Liczymy na to, że z entuzjazmem, energią i nowymi pomysłami podejmiesz się opieki nad naszymi kluczowymi Klientami i z przekonaniem pomożesz nam w głoszeniu hasła - We make brands BIGGER.

    Forma pracy: Praca zdalna

    Pracujemy w pełni zdalnie z dowolnego zakątka Polski. Na spotkania z Klientami będziesz jeździł okazjonalnie — to miła odmiana w home office’owej codzienności.

    Aplikuj, jeśli:

    • pracujesz w agencji digital lub performance na stanowisku Account Executive / Manager / Customer Success, lub podobnym od min.  5 lat
    • masz doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu projektami z obszaru Performance Marketingu (biznesy B2B oraz e-commerce)
    • swobodnie i naturalnie posługujesz się terminologią i językiem branżowym,
    • sprawnie korzystasz z narzędzi analitycznych wykorzystywanych w digital marketingu (Google Analytics 4 oraz panele reklamowe Meta Ads, Google Ads, TikTok Ads)
    • masz doświadczenie w prowadzeniu spotkań biznesowych i negocjacji z klientami
    • masz umiejętności analityczne — samodzielnie lub z zespołem przygotowujesz dla klientów raporty, wnioski i rekomendacje oparte na danych
    • w krótkim czasie jesteś w stanie zrozumieć biznesowe potrzeby klientów
    • jesteś nastawiony na osiąganie celów — zarówno tych klienckich jak i agencyjnych
    • masz naturę Team Player’a i chętnie dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi członkami agencji
    • jesteś rzetelny, otwarty, aktywny w komunikacji i nieco szalony, aby z takim doświadczeniem nadal kochać marketing ;)
    • chętnie śledzisz trendy branżowe i bierzesz udział w szkoleniach lub konferencjach — także w roli reprezentanta agencji

    Dodatkowymi atutami będą:

    • znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym
    • umiejętność pisania eksperckich artykułów blogowych na tematy branżowe (dot. trendów marketingowych)
    • doświadczenie w projektowaniu i udoskonalaniu wewnętrznych procesów agencyjnych

    Możesz liczyć na:

    • pracę z najważniejszymi klientami agencji (chcesz poznać niektórych naszych klientów? Wpadnij na nasze Sociale)
    • realizację projektów również na skalę międzynarodową
    • możliwości szkoleniowe — Ty wybierasz co, gdzie i w jakiej formie.
    • pracę w agencji, obecnej na rynku od ponad 5 lat
    • realną wymianę wiedzy i doświadczeń ze specjalistami w branży
    • pracę w „ludzkim” wymiarze: pon - piątek - 8:00- 16:00
    • wynagrodzenie, którego nie będziesz się wstydzić
    • sprzęt firmowy (pracujemy na komputerach z nadgryzionym jabłkiem)

    Jeśli to TY, to  spodziewaj się kontaktu od Wojtka z zaproszeniem na pierwszy etap rekrutacji. Nasz Dyrektor działu Client Service będzie chciał poznać Cię jako pierwszy, porozmawiać o potencjalnej współpracy i odpowiedzieć na Twoje ewentualne pytania.

    Teraz Twój ruch. Aplikuj.

    Ważne! Do aplikacji dopisz klauzulę zezwalającą nam na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby tej rekrutacji.

    #wemakebrandsmorehuman

    #getBiggerB

    2 352 - 3 136 USD

    B2B