• Wszystkie ofertyGdańskMarketingMarketingMłodszy Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu
    Młodszy Specjalista / Specjalistka ds. Marketingu
    Marketing
    Parleto

    Parleto

    Gdańsk
    1 296 - 2 334 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    marketing automation

    marketing

    Mile widziane

    HTML

    CSS

    Opis stanowiska

    • Wynagrodzenie 5 000 - 9 000 zł / mies. brutto
    • Typ umowy Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie
    • Lokalizacja Gdańsk, Osowa

    Każdego dnia usprawniamy pracę tysięcy użytkowników — dołącz do nas!

    Poszukiwane cechy i umiejętności:

    • Interesujesz się marketingiem i wiesz, czym jest marketing automation
    • Jesteś osobą otwartą i komunikatywną
    • Wychodzisz z inicjatywą, chętnie dzielisz się pomysłami i je wdrażasz
    • Potrafisz pracować w zespole i dzielić się zadaniami

    Twój zakres działań:

    • Bieżące usprawnianie procesów marketingowych
    • Badanie potrzeb i obiekcji prospektów i klientów
    • Współpraca z działem sprzedaży
    • Tworzenie i monitorowanie lejków marketingowych i sprzedażowych
    • Tworzenie treści marketingowych

    Mile widziane:

    • Podstawy HTML, CSS

    To oferujemy:

    • Zgrany zespół zdolnych i pomocnych osób bez parcia na prestiż i pozycję
    • Przestrzeń do realizacji własnych inicjatyw - chętnie dzielimy się pomysłami i je wdrażamy
    • Wsparcie w wyborze ścieżki rozwoju
    • Szczerą i swobodną komunikację w zespole
    • Satysfakcję ze swojej pracy oraz wpływ na rozwój firmy i zespołu
    • Skupienie na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań — nie szybkości i deadline’ach
    • Pracę w firmie o strukturze opartej na partnerstwie i współpracy (tzw. płaskiej)
    • Stabilną pracę w oparciu o wybraną formę umowy (po okresie próbnym)

    Czekamy na Twoją aplikację! Wyślij ją za pośrednictwem naszego formularza rekrutacyjnego, dostępnego pod przyciskiem „Aplikuj teraz”.

    1 296 - 2 334 USD

    Dowolna