• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media Manager
    Social Media Manager
    Marketing
    PaTaThai

    PaTaThai

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    marketing manager

    marketing

    reklamy

    social media

    Meta Ads

    Tik Tok ads

    Mile widziane

    analiza

    dobra organizacja pracy

    kreatywność

    Opis stanowiska

    PaTaThai to koncept restauracyjny oferujący najwyższej jakości, autorską kuchnię tajską. Koncept powstał w 2019 roku, obecnie PaTaThai to aż 5 lokalizacji, z czego cztery znajdują się w Warszawie oraz jedna w Radomiu. PaTaThai to nie tylko restauracja, ale również catering szyty na miarę, dostosowany do indywidualnych potrzeb.

    Obowiązki:

    • Tworzenie i realizacja content planów na Facebook, TikTok, Instagram, YouTube oraz LinkedIn,
    • Planowanie i realizacja kampanii płatnych w zakresie promowania postów, prowadzenia kampanii skierowanych na pozyskiwanie polubień/obserwacji, zarządzanie e-mail marketingiem,
    • Określanie KPI dla działań contentowych (płatnych i organicznych),
    • Opracowywanie i przygotowywania scenariuszy do treści wideo i sesji zdjęciowych,
    • Moderowanie profili SM,
    • Współpraca w zakresie tworzenia treści do kampanii płatnych,
    • Analizowanie danych marketingowych w celu oceny skuteczności podejmowanych działań wraz z ew. rekomendacjami zmian w podejmowanych działaniach,
    • Monitorowanie trendów w mediach społecznościowych i identyfikowanie możliwości,
    • Współpraca z pozostałymi działami w zakresie wsparcia realizacji celów sprzedażowych,
    • Współorganizacja eventów marketingowych.

    Wymagania:

    • Co najmniej 2-letniego doświadczenia na stanowisku Social Media Manager,
    • Umiejętność tworzenia i montażu ciekawych treści wizualnych - rolek, stories.
    • Kreatywność,
    • Doświadczenie w planowaniu oraz prowadzeniu kampanii Meta ADS i Tik Tok Ads pod kątem generowania leadów,
    • Doskonała znajomość platform Facebook, Instagram, TikTok, YouTube,
    • Samodzielność i proaktywność,
    • Umiejętność zarządzania swoim czasem (uporządkowana praca, dobra organizacja zadań),
    • Znajomość najnowszych technologii służących do automatyzacji pracy, zmian w mediach społecznościowych i rozwiązań z wykorzystaniem AI,
    • Umiejętności analizy i optymalizacji wyników osiąganych przez content oraz wykazywania jego skuteczność,
    • Poczucie estetyki,
    • Doświadczenie w branży HoReCa (dodatkowy atut).

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy,
    • Darmowe lunche pracownicze,
    • Multisport,
    • Zniżki pracownicze do restauracji,
    • Pensję adekwatną do umiejętności, doświadczenia i preferowanej formy zatrudnienia,
    • Dofinansowanie szkoleń i kursów,
    • Umowę bonusową opartą na określonych rezultatach.

    Etapy rekrutacji

    • Wstępna rozmowa,
    • Wykonanie zadania rekrutacyjnego sprawdzającego Twoje umiejętności,
    • Finalna rozmowa z osobami decyzyjnymi.