• Wszystkie ofertyBiałystokMarketingSocial mediaVideo Content Creator/ Specjalista ds. Social media
    Video Content Creator/ Specjalista ds. Social media
    Marketing
    PD FIT Damian Drozdowski Spółka Komandytowa

    Białystok
    1 296 - 2 593 USDNetto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    pomysłowość

    marketing

    social media

    język angielski

    Opis stanowiska

    CONTENT & SOCIAL MEDIA MANAGER

    Cześć szukam kreatywnej osoby na stanowisko Social Media Managera!

    Co będziesz robił/a?

    ➡️Tworzenie, planowanie i realizacja strategii komunikacji w SM ( Facebook, Instagram, Tiktok)

    ➡️Tworzenie harmonogramu komunikacji na SM (pomysły na bieżące posty, pomysły RTM, rolki, stories,

    kalendarze komunikacji)

    ➡️Tworzeniem contentu na potrzeby Social Mediach (zdjęcia, stories, reels).

    ➡️Post produkcja materiałów foto oraz wideo

    ➡️Planowanie i realizacja kampanii marketingowych w mediach społecznościowych, w tym konkursów,

    promocji i aktywizacji społecznościowej.

    ➡️Pisanie scenariuszy krótkich filmów – formaty reels, tiktok

    ➡️Występowanie w realizowanych nagraniach wideo

    ➡️Analiza efektywności publikowanych treści

    ➡️Współpraca z influencerami

    Co ogarniasz?

    ➡️Bardzo dobra znajomość TikToka, Instagrama, Facebooka – trendy i narzędzia

    ➡️Doskonałe umiejętności redakcyjne oraz zdolność tworzenia kreatywnych treści

    ➡️Znajomość aplikacji graficznych, w tym Canva, CapCut

    ➡️Doświadczenie w zarządzaniu mediami społecznościowymi i tworzeniu treści

    ➡️ Masz portfolio, które pokaże Twoje umiejętności i doświadczenie

    ➡️Moderacja komentarzy, komunikacja w wiadomościach prywatnych

    ➡️Research i tworzenie angażujących treści: od kreatywnych copy po zasięgowe reels

    Co ja oferuję:

    ❇️Dowolny typ umowy zatrudnienia

    ❇️Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia

    ❇️Możliwość pracy zdalnej

    ❇️Realny wpływ na rozwój i strategię działań w obszarze SM

    ❇️Niekorporacyjną atmosferę.

    1 296 - 2 593 USD

    Dowolna