• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańInneStaż w Dziale Jakości
    Staż w Dziale Jakości
    new
    Inne
    Pepco

    Pepco

    Poznań
    Rodzaj pracy
    Praktyka/Staż
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    język angielski

    Opis stanowiska

    Obecnie do Centrali firmy Pepco w Poznaniu poszukujemy osoby na staż:

    Do Twoich kluczowych obowiązków należeć będzie:

    • Oznaczanie i opisywanie wzorów
    • Przygotowywanie i katalogowanie dokumentacji zdjęciowej wzorów
    • Wymiarowanie wzorów odzieżowych
    • Wycinanie i ważenie próbników materiałów z przysłanych wzorów
    • Wsparcie w wysyłkach paczek
    • Wspieranie w bieżących obowiązkach Techników Odzieżowych.

    Umiejętności i wiedza, których poszukujemy:

    • Dobra znajomość pakietu MS Office
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
    • Skrupulatność, dobra organizacja
    • Dyspozycyjność min. 30h w tygodniu (poniedziałek – piątek).

    Polubisz pracę w Pepco, ponieważ gwarantujemy Ci:

    • Pracę w międzynarodowej firmie, która znalazła się na liście najlepszych pracodawców w Polsce wg Forbes i jest uwielbiana przez miliony konsumentów w Polsce i Europie.
    • Platformę benefitową z mnóstwem możliwości – wydarzenia, zagraniczne wycieczki, bony na zakupy, itd. – każdy znajdzie coś dla siebie.
    • Pracę w centrali firmy działającej w 18 krajach Europy – np. rano łączysz się z Litwą, lunch spędzasz z Chorwacją, a na popołudniową kawkę łączysz się z Włochami.
    • Możliwość rozwijania kompetencji językowych w ramach pracy w międzynarodowym środowisku.
    • Liczne darmowe szkolenia, kursy oraz webinary – mamy tego tyle, że na pewno znajdziesz coś dla siebie.
    • Bezpłatne konsultacje psychologiczne, prawne oraz finansowe w ramach programu wsparcia pracowników – Twoje samopoczucie jest dla nas ważne!
    • Przyjazną atmosferę oraz wsparcie koleżanek i kolegów, którzy chętnie dzielą się ekspercką wiedzą – mimo tego, że jesteśmy naprawdę dużą organizacją, udało nam się zachować miłą, nieformalną atmosferę.
    • Pracę w wyjątkowej kulturze organizacyjnej - Pepcoolturze, gdzie wypracowane przez nas misja, wizja i wartości to fundamenty naszej codziennej pracy.