• Oferty
  • Wszystkie ofertySzczawnicaHoReCaGastronomiaKelner
    Kelner
    HoReCa
    PKL Horeca

    Kelner

    PKL Horeca

    Szczawnica
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Co będzie należeć do Twoich obowiązków?

    • Profesjonalna obsługa gości,
    • Aktywna oraz sugerowana sprzedaż asortymentu dostępnego w ofercie,
    • Przyjmowanie zamówienia i dostarczanie gościom lokalu zamówionych potraw,
    • Dbałość o odpowiednie przygotowanie i należyte funkcjonowanie sali restauracyjnej,

    Wymagania

    • Aktualna książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych,
    • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    • Mile widziany ukończony kurs kelnerski,
    • Wysoka kultura osobista,
    • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Wysokie umiejętności interpersonalne,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Optymizm, sumienność i zaangażowanie,
    • Dyspozycyjność oraz gotowość do pracy w systemie zmianowym,
    • Chęć nauki i rozwoju zawodowego,

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie, z możliwością dalszej współpracy w oparciu o umowę o pracę,
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (rabaty na posiłki, premie uzależnione od wyników sprzedażowych),
    • Możliwość zdobywania doświadczenia w rozwijającej się firmie,
    • Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole,

    Osoby zainteresowane rekrutacją prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV z dopiskiem „KELNER SZCZAWNICA”

    na adres: rekrutacja@pkl.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PKL Horeca Sp. z o.o. dobrowolnie udostępnionych moich danych osobowych, zawartych w przekazanych dokumentach, w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko pracy.

     /podpis osoby składającej oświadczenie/