• Wszystkie ofertySzklarska PorębaHoReCaHotelarstwoRecepcjonista / Recepcjonistka w 5* hotelu
    Recepcjonista / Recepcjonistka w 5* hotelu
    HoReCa
    Platinum Mountain Hotel&SPA

    Szklarska Poręba
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja
    elastyczność
    wysoka kultura osobista

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Platinum Mountain Hotel & SPA oraz Platinum Apartments to nowoczesne obiekty, położone w centrum Szklarskiej Poręby. Kompleks dysponuje prawie 150 pokojami oraz 332 apartamentami, 5 salami konferencyjnymi, strefą SPA & Wellness, a także salonem Dr Irena Eris Beauty Partner.

    Zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

    Recepcjonista / Recepcjonistka

    Miejsce pracy: Szklarska Poręba

    Oferujemy pracę z możliwością zakwaterowania na terenie naszego resortu.

     Zakres obowiązków:

    • Dbałość o pozytywny wizerunek hotelu,
    • Bezpośredni kontakt z gośćmi oraz profesjonalna obsługa spraw związanych z pobytem (meldowanie/ wymeldowanie),
    • Obsługa rezerwacji indywidualnych,
    • Udzielanie informacji o ofercie hotelu i dostępnych usługach,
    • Wystawianie faktur, przyjmowanie płatności,
    • Reagowanie na bieżące potrzeby gości,
    • Ścisła współpraca z innymi działami hotelu w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi gościa.

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej,
    • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i otwartość na gościa oraz jego potrzeby,
    • Wysoka kultura osobista oraz zorientowanie na świadczenie usług na najwyższym poziomie,
    • Umiejętność pracy pod presją czasu i dobrej organizacji pracy,
    • Samodzielność, inicjatywa i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
    • Rzetelność, terminowość oraz dbałość o szczegóły,
    • Umiejętność pracy w zespole,
    • Znajomość pakietu Office (Word, Excel),
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację,
    • Gotowość do pracy zmianowej, także w weekendy i święta.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o formę współpracy zgodną z Twoimi preferencjami,
    • W przypadku relokacji, możliwość zakwaterowania na terenie obiektu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach działu oraz w strukturach hotelu oraz udziału w szkoleniach organizowanych przez hotel,
    • Przyjazną atmosferę pracy w pełnym pozytywnej energii i zgranym zespole,
    • Udział w programie motywacyjnym #PlatynowaKariera, który wiąże się z szeregiem benefitów,
    • Zniżki do 50 % na: zabiegi w gabinetach Dr Irena Eris, pobyt w obiektach marki Górskie Resorty, korzystanie z części gastronomicznej obiektu.
    • Ubezpieczenie grupowe,
    • Pakiet MultiLife Extra,
    • Posiłki pracownicze,
    • Paczki świąteczne,
    • Parking dla pracowników.

    Dołącz do naszego #Platynowego Zespołu, który tworzą zdolni, kreatywni, energiczni i pełni pasji do hotelarstwa ludzie. ​