• Wszystkie ofertyWarszawaSupportKonsultant Działu Wsparcia Sprzedaży
    Konsultant Działu Wsparcia Sprzedaży
    Support
    Polenergia Fotowoltaika

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Polenergia Fotowoltaika to przede wszystkim ludzie z ogromną pasją i doświadczeniem w zakresie odnawialnych źródeł energii. Dzięki zdobytej wiedzy pomagamy polskim rodzinom i firmom zmienić sposób pozyskiwania energii na inteligentny. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi i sprawdzonymi firmami, aby zagwarantować jakość i bezpieczeństwo naszych instalacji fotowoltaicznych.Stawiamy przede wszystkim na edukację naszych potencjalnych Klientów, aby mogli świadomie podjąć decyzję o zakupie systemu fotowoltaicznego albo pompy ciepła.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    zaangażowanie

    organizacja pracy

    komunikatywność

    sprzedaż

    Opis stanowiska

    Twój zakres obowiązków

    • Kontakt telefoniczny z potencjalnymi Klientami w celu ustalenia ich potrzeb i zainteresowania produktami firmy.
    • Umawianie spotkań z Klientami oraz wyznaczanie tras naszym doradcom w terenie.
    • Wsparcie działów sprzedaży w osiąganiu naszych wspólnych celów.

    Nasze wymagania

    • Posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
    • Jesteś gotów do pracy stacjonarnej w biurze.
    • Stawiane cele motywują Cię do działania.
    • Chcesz się rozwijać a nie stać w miejscu.

    To oferujemy

    • Wynagrodzenie podstawowe + prowizje.
    • Bazę Klientów, którzy wstępnie wyrazili swoje zainteresowanie kontaktem.
    • Wsparcie zespołu i Koordynatora już od pierwszego dnia.
    • Ogromnie możliwości rozwoju i awansu - Dział Wsparcia Sprzedaży to nasza „kuźnia talentów” :)
    • Stałe konkursy z fajnymi nagrodami :)
    • Szkolenia.
    • Zajęcia z j. angielskiego w ramach godzin pracy.
    • Karta Multisport, opieka medyczna.