• Wszystkie ofertyWarszawaHRPayrollSpecjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
    Specjalista / Specjalistka ds. Kadr i Płac
    new
    HR
    Process Solutions Sp. z o. o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office Excel

    multitasking

    odpowiedzialność

    Mile widziane

    Enova365

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Zadania na stanowisku

    • pełna obsługa kadrowo-płacowa dla dedykowanych Klientów
    • prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z przepisami prawa pracy, w tym sporządzanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy (umowy o pracę, umowy cywilnoprawne, inne formy zatrudnienia)
    • wprowadzanie i aktualizacja danych kadrowo-płacowych w systemie Enova
    • naliczanie i szczegółowa weryfikacja list płac
    • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON, GUS, PIT
    • samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik
    • obsługa programu PPK
    • wystawianie zaświadczeń o zarobkach oraz innych zaświadczeń na potrzeby pracowników
    • budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami.

    Nasze wymagania

    • min. 3-letnie doświadczenie w obszarze kadr i płac (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym)
    • doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń oraz innych świadczeń zgodnie z przepisami prawa pracy
    • doświadczenie w obsłudze umów cywilnoprawnych
    • doświadczenie w rozliczaniu ZFŚS
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, przepisów podatkowych i z zakresu ubezpieczeń społecznych
    • dobra znajomość MS Excel i Płatnika
    • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, pozwalająca na swobodny kontakt z Klientami
    • dokładność, umiejętność organizacji pracy, terminowość
    • pozytywna energia i zaangażowanie.

    Oferujemy

    • nowoczesne systemy i programy do pracy
    • możliwość nauki języka angielskiego
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
    • dostęp do płatnych platform wiedzy branżowej oraz do materiałów branżowych
    • pracę przy wsparciu zespołu asystentów, młodszych księgowych oraz księgowych
    • bogaty pakiet opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie
    • dodatkowy dzień urlopu
    • system kafeteryjny
    • platforma wellbeingowa
    • praca w modelu hybrydowym 2:3 (dwa dni z biura, trzy z domu)
    • elastyczne godziny pracy (rozpoczęcie pracy między 7:30-9:30)
    • system poleceń pracowniczych
    • integracje pracownicze
    • sekcję sportową i udział w akcjach dobroczynnych
    • wspólne celebrowanie sukcesów, awansów 😉