• Wszystkie ofertyAleksandrów ŁódzkiZdrowieOpieka medycznaLekarz Okulista
    Lekarz Okulista
    Zdrowie
    PROWORK.PL

    PROWORK.PL

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    okulistyka

    zabiegi okulistyczne

    okulista

    Opis stanowiska

    Praca dla lekarza OKULISTY Łódź - Pilnie praca w nowoczesnej klinice okulistycznej w Łodzi. Klient ProworkPl MED, prywatna klinika OKULISTYCZNA zatrudni Lekarza Okulistę w trakcie specjalizacji/ z ukończoną specjalizacją. Miejsce pracy Łódź - wrzesień 2024 lud do ustalenia. Aktualne oferty pracy 2024 dla lekarzy, - kliniki i szpitale w całej Polsce - aplikuj z Proworkpl

    Klient ProworkPl, prywatna klinika okulistyczna w Łodzi zatrudni lekarza Okulistę do diagonstyki pacjentów w przychodni okulistycznej/ praca na nowoczesnym sprzęcie do diagnostyki okulistycznej. Klinika zaprasza do współpracy lekarzy kończących specjalizację/ ze specjalizacją - oferuje wsparcie w zakresie szkolenia i rozwoju zawodowego w zakresie diagnostyki oraz/ lub zabiegów okulistycznych. Zakres wykonywanych zabiegów i grafik pracy do ustalenia elastycznie z lekarzem.

    Wymagania

    • Wykształcenie medyczne i ukończona (lub ostatni rok) specjalizacja w dziedzinie Okulistyki
    • Doświadczenie w diagnostyce i przeprowadzaniu zabiegow okulistycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technik i sprzętu medycznego

    Warunki

    • Wspólpraca na podstawie umowy o pracę lub kontrakt - atrakcyjne warunki finansowe
    • Praca w zespole doświadczonych lekarzy specjalistów
    • Elastyczny grafik pracy dla lekarza