• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaSupportSenior Account Executive
    Senior Account Executive
    Support
    przestrzeń

    przestrzeń

    Warszawa
    2 337 - 2 727 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 947 - 2 337 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    samodzielność

    dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    Opis stanowiska

    Projektujemy biznes. marki. idee. Pracujemy multidyscyplinarnie, by na potrzeby biznesu patrzeć szeroko. Do każdego zadania dopieramy zespół złożony z ekspertów z różnych dziedzin oraz najbardziej efektywne i stymulujące metody pracy.

    Aktualnie poszukujemy odpowiedzialnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Senior Account Executive.

    • Umiesz grać zespołowo i można na Tobie polegać,
    • Zależy Ci na zrozumieniu potrzeb klienta i byciu dla niego partnerem dbającym o rozwój jego biznesu,
    • Umiesz szukać rozwiązań i odnajdujesz się w dynamicznym środowisku pracy,
    • Cechuje Cię duża samodzielność i orientacja na szukanie rozwiązań,
    • Potrafisz zarządzać czasem swoich i innych,
    • Szybko odnajdujesz się w nowych tematach,
    • Znasz zasady komunikacji marketingowej i efektywnej współpracy z Klientami,
    • Komunikacja w języku angielskim nie jest dla Ciebie problemem,
    • Spędziłeś/aś na takim samym lub podobnym stanowisku minimum 2 lata i masz na swoim koncie realizacje 360 lub ATL i digital.

    Co chcemy razem zrobić?

    • Wspólnie tworzyć kampanie dla dużych polskich i międzynarodowych klientów,
    • Wymyślać i projektować działania, które łączą walory kreatywne z celną strategią,
    • Udowodnić, że kompaktowa polska agencja może skutecznie rywalizować z dużymi sieciówkami,
    • Sprawić, by członkowie naszego zespołu zawsze mieli motywację do działania i ciekawe cele do osiągnięcia,
    • Co jakiś czas zrelaksować się w agencyjnym ogródku przy malowniczej ul. Filtrowej.

    Co oferujemy?

    • Warunki zatrudnienia zawsze dopasowane do potrzeb pracownika,
    • Pracę w ambitnym, zgranym i potwornie zdolnym zespole,
    • Obsługę dużych marek i wyznaczanie nowych ciekawych wyzwań,
    • Rozwój kariery we wspólnie zaplanowanym kierunku,
    • Opiekę medyczną,
    • Dużo okazji do integracji (wspólne śniadania, wyjścia firmowe),
    • Możliwość pracy zdalnej, hybrydowej lub stacjonarnej - Ty decydujesz :)
    2 337 - 2 727 USD

    B2B

    1 947 - 2 337 USD