• Oferty
  • Wszystkie ofertyGliwiceInneAgent Celny
    Agent Celny
    new
    Inne
    Raben Logistics Polska

    Agent Celny

    Gliwice
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    prawo celne

    prawo jazdy kat. B

    Mile widziane

    język angielski

    Opis stanowiska

    Friendly offer
    offer-banner

    Poznasz wspaniałych ludzi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy.

    Mamy drive do rozwoju!

    To wszystko dzięki grze zespołowej! Magazynierzy troszczą się o fachowe przeładunki i opiekują się towarem naszych Klientów w magazynach, Dyspozytorzy organizują dostawy, Specjaliści dbają o sprawny i przyjazny kontakt z Klientami, a Kierowcy docierają z zamówionym towarem do najdalszych zakątków Europy – wszyscy mamy wpływ na to, że Raben Logistics Polska nieustannie porusza rzeczy we właściwym kierunku.

    Dołączając do nas, zyskasz:

    • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia, w firmie o międzynarodowym zasięgu – lidera w branży TSL
    • dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych innowacji
    • wsparcie przełożonego i zespołu w procesie wdrożenia
    • wynagrodzenie podstawowe + motywujący system premiowy
    • pracę od poniedziałku do piątku
    • atrakcyjny pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie, kartę Multisport, dostęp do platformy kafeteryjnej - Mybebefit, paczki dla pracowników, kartę SIM, kursy językowe, imprezy integracyjne
    • oraz dobrą atmosferę w pracy, o którą dbamy poprzez mniejsze i większe wydarzenia, oraz codzienny wzajemny szacunek i partnerską współpracę

    Sprawdzisz się w:

    • przygotowanie dokumentów, weryfikacja wniosków celnych zgodnie
    • z przepisami Prawa Celnego
    • uczestnictwo w rewizjach i weryfikacjach celnych
    • kontakt ze służbami celnymi w celu realizacji odpraw celnych
    • współpraca z innymi agencjami celnymi oraz innymi działami
    • w ramach spółki
    • wspieranie procesu windykacji należności
    • terminowe przygotowywanie dokumentów do archiwizacji papierowej i codzienna archiwizacja elektroniczna

    Działaj z nami, jeśli:

    • posiadasz m.in. średnie wykształcenie oraz wpis na listę Agentów Celnych
    • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w pracy jako Agent Celny
    • dobrze znasz prawo celne
    • jesteś osoba staranną i dobrze zorganizowaną, która potrafi współpracować w zespole
    • znasz w praktyce program celny firmy Huzar – będzie to Twój dodatkowy atut
    • dobrze znasz pakiet MS Office
    • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (mile widziane)
    • posiadasz czynne prawo jazdy kat. B.