• Wszystkie oferty艢wiebodzinLogistykaLogistykaM艂odszy Specjalista ds. Zakup贸w 馃捈
    M艂odszy Specjalista ds. Zakup贸w 馃捈
    new
    Logistyka
    RECARO

    RECARO

    艢wiebodzin
    Rodzaj pracy
    Pe艂ny etat
    Do艣wiadczenie
    Sta偶/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiej臋tno艣ci

    j臋zyk angielski

    sumienno艣膰

    samodzielno艣膰

    Microsoft Office

    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    lean management

    SAP

    Opis stanowiska

    馃敼G艁脫WNE ZADANIA:

    • Koordynacja odchyle艅 od procesu w obszarze聽 odpowiedzialno艣ci dzia艂u Zakup贸w (np. MRB);
    • Monitorowanie i zatwierdzanie propozycji zmian聽technicznych (DCP);聽
    • Nadzorowanie wydajno艣ci i efektywno艣ci dostawc贸w;聽
    • Terminowe pozyskiwanie materia艂贸w niezb臋dnych聽 do produkcji foteli lotniczych, jak r贸wnie偶 innych聽 materia艂贸w i us艂ug z uwzgl臋dnieniem ich jako艣ci i聽 ceny;聽
    • Realizacja globalnej strategii zakupowej grupy RECARO;聽
    • Wspieranie projekt贸w optymalizacyjnych u聽 dostawc贸w.聽

    馃敼WYMAGANIA:

    • Wykszta艂cenie wy偶sze;聽
    • Do艣wiadczenie zawodowe na podobnym聽 stanowisku (du偶ym plusem b臋dzie praca w聽 przedsi臋biorstwie produkcyjnym o podobnym聽 charakterze);聽
    • Znajomo艣膰 pakietu Windows Office, mile widziana聽 znajomo艣膰 SAP;聽
    • Mile widziana znajomo艣膰 metodologii Lean聽 Management;聽
    • Znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego w stopniu聽 komunikatywnym;聽
    • Innowacyjno艣膰, zaanga偶owanie i ch臋膰 dalszego聽 rozwoju;聽
    • Samodzielno艣膰;聽
    • Skrupulatno艣膰, dok艂adno艣膰, terminowo艣膰;
    • Umiej臋tno艣膰 planowania i organizacji pracy,
    • Umiej臋tno艣膰 rozwi膮zywania konflikt贸w,
    • Bardzo dobra umiej臋tno艣膰 komunikowania si臋.

    馃敼OFERUJEMY:

    • Praca hybrydowa
    • Elastyczne godziny pracy
    • Opieka zdrowotna
    • Si艂ownia na terenie zak艂adu
    • Zni偶ki na produkty marki RECARO
    • Akademia RECARO i 艣cie偶ki awansu