• Wszystkie ofertyWarszawaMarketingSocial mediaSocial Media Specialist
    Social Media Specialist
    new
    Marketing
    Result Media

    Warszawa
    1 428 - 1 818 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 298 - 1 688 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Result Media to certyfikowana agencja SEM/SEO. Pracujemy dla wiodących marek w Polsce i na świecie. Jako Google Partner Premier i Facebook Business Partner wspieramy firmy, korzystając z najbardziej zaawansowanych narzędzi marketingu internetowego.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    kreatywność

    social media

    pomysłowość

    dobra organizacja pracy

    praca zespołowa

    Mile widziane

    Meta Business Suit

    Canva

    znajomość trendów

    CapCut

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    📱Social Media Specialist

    Szukamy osoby kreatywnej, dokłądnej i gotowej na wspólne wyzwania!

    Do Twoich obowiązków należeć będzie:

    • Obsługa profili i kanałów społecznościowych Klientów Agencji (pisanie postów, moderacja, tworzenie materiałów wideo),
    • Opracowanie koncepcji kreatywnych i planów komunikacji na różne kanały społecznościowe,
    • Projektowanie i wdrażanie strategii komunikacji,
    • Współpraca z zespołem kreatywnym, produkcyjnym i mediowym,
    • Analiza prowadzonych działań i ścisła współpraca z przełożonym.

    Nasze #musthave na tym stanowisku:

    • Nienagannej dykcji i znajomości języka polskiego (w mowie i piśmie),
    • Minimum dwuletniego doświadczenie w strukturach agencji lub na podobnym stanowisku po stronie Klienta - wymóg konieczny,
    • Pomysłowość i kreatywność w tworzeniu contentu; lekkiego, a czasem i konkretnego "pióra",
    • Znajomość funkcjonowania platform takich jak: Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn, YouTube,
    • Umiejętności pracy zespołowej oraz podejmowania samodzielnych decyzji,
    • Chęci bezpośredniej pracy z klientami (pracy na eventach klientów, nagrywania materiałów wideo),
    • Predyspozycji i odwagi, aby zostać "contentową twarzą" marki (np. nagrywanie rolek z własnym udziałem).

    Doceniamy:

    • Znajomość takich narzędzi jak: Meta Business Suit, Canva, CapCut,
    • Umiejętność postprodukcji i montażu materiałów,
    • Zainteresowanie marketingiem w Social Media i znajomość trendów,
    • Samodzielność i wychodzenie z inicjatywą,
    • Portfolio zrealizowanych case'ów lub projektów (wraz z CV prosimy o przesłanie portfolio/linków/prezentacji swoich projektów)

    Zapewniamy:

    • Ciekawą i pełną wyzwań pracę - realizację bardzo zróżnicowanych projektów w branżach: beauty, suplementów diety, deweloperów,
    • Ogromną swobodę w działaniu, wdrażaniu nowych pomysłów, eksperymentowaniu,
    • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w innowacyjnej agencji z ustabilizowaną sytuacją na rynku i bogatym portfolio,
    • Miłą, przyjazną i niepowtarzalną atmosferę pełną kreatywności i dobrego humoru,
    • Wsparcie rozwoju i doskonalenia umiejętności - udział w szkoleniach i eventach branżowych
    • Pracę na pełny etat (preferowana forma zatrudnienia B2B, opcjonalnie UZ, UoP),
    • Prywatną opiekę medyczną z szerokim pakietem specjalistów, kartę Multisport,
    • Kilka dni w miesiącu pracy zdalnej po okresie próbnym. Pracujemy stacjonarnie w biurze na Wilanowie.

    1 428 - 1 818 USD

    B2B

    1 298 - 1 688 USD