• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPMJunior Project Manager
    Junior Project Manager
    new
    PM
    Rhapsody Media

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    Mile widziane

    pakiet Adobe Creative Cloud

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Poszukujemy Junior Project Managera, który dołączy do zespołu Rhapsody w Warszawie.

    Rhapsody to szybko rozwijająca się agencja kreatywna z 40-letnim doświadczeniem w produkcji mediów. Myślimy kreatywnie, wspieramy nowe rozwiązania, realizujemy projekty dla dużych i znanych marek. To świetne miejsce na rozwój i naukę w przyjaznej atmosferze.

    • znasz język angielski na poziomie min. C1 (must have);
    • masz doświadczenie w pracy z programami Adobe (nice to have)
    • lubisz konkretne zadania, nie przeraża Cię szybkie tempo pracy;
    • z chęcią uczysz się nowych narzędzi wspomagających koordynację zadań;
    • potrafisz efektywnie organizować pracę, masz nastawienie proklienckie;
    • masz dobrą pamięć, jesteś graczem zespołowym;
    • masz już pierwsze doświadczenie w zarządzaniu projektem.

    Zakres obowiązków:

    • koordynacja projektów zleconych do Działu Kreacji przez międzynarodowych klientów (projekty stron internetowych, ilustracje, bannery, animacje, kampanie marketingowe, itp);
    • koordynacja projektów zleconych przez pracowników firmy (prezentacje sprzedażowe, materiały marketingowe);
    • tworzenie harmonogramów projektów i monitorowanie postępów prac;
    • kontrola jakości projektów oraz dbałość o szczegóły;
    • skuteczne i sprawne rozwiązywanie problemów;
    • obsługa wewnętrznych systemów wspierających zarządzanie projektami;
    • wsparcie w szacowaniu, negocjowaniu oraz kontroli kosztów projektu;
    • codzienna współpraca z siedzibą klienta w Nowym Jorku (praca zmianowa - 1 zmiana 9-17, 2 zmiana pn.-czw. 11-20, w pt. 15-19).

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie i wynagrodzenie;
    • pracę w międzynarodowym środowisku w różnorodnych projektach dla znanych na całym świecie marek oraz stałą współpracę z biurem w Londynie;
    • możliwość nauki nowych programów graficznych i platform;
    • możliwość pracy zdalnej lub w biurze zlokalizowanym tuż przy stacji metra Politechnika;
    • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole oraz brak dress-code.

    Dziękujemy wszystkim Kandydatkom i Kandydatom za zainteresowanie pracą w Rhapsody. Z uwagi na liczne zgłoszenia, będziemy się kontaktować jedynie z wybranymi osobami.

    Dziękujemy za zrozumienie.