• Wszystkie ofertyWarszawaFinanseKsięgowośćSamodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa
    Samodzielny Księgowy/Samodzielna Księgowa
    Finanse
    Różowa Księgowa

    Warszawa
    1 766 - 2 337 USDBrutto miesięcznie - Dowolna
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Płatnik

    pełne księgi

    Optima

    KPiR

    księgowość

    Opis stanowiska

    SAMODZIELNA KSIĘGOWA/SAMODZIELNY KSIĘGOWY

    Poszukujemy do naszego zespołu super księgowej/księgowego, która posiada pozytywne podejście do życia i z zapałem podchodzi do swojej pracy. Na tym stanowisku kluczowy jest stały kontakt z klientem, dlatego szukamy osoby, która kocha ludzi i nie boi się nowych wyzwań, które są nieodłącznym elementem naszej pracy, gdyż każdy kto dobrze zna pracę w księgowości, wie, że z nudą ma ona niewiele wspólnego.

    Praca polega na samodzielnym prowadzeniu księgowości spółek z o.o. oraz KPiR w programie OPTIMA.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu KPiR
    • znajomości programu OPTIMA
    • samodzielności i dokładności w pracy
    • odpowiedzialności
    • zaangażowania
    • mile widziana znajomość programu Płatnik
    • dobrego kontaktu z innymi ludźmi, ponieważ ci inni ludzie to nasi cudowni klienci

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie
    • umowę o pracę lub umowę zlecenie
    • przyjazną atmosferę w młodym zespole
    • wsparcie merytoryczne
    • ciągły rozwój i naukę nowych zagadnień
    • brak nudy w pracy
    • dogodną lokalizację (blisko metra Dworzec Wileński)

    Wynagrodzenie jest zależne od doświadczenia. Osoby chętne proszę o przesłanie CV na adres mailowy: karolina@rozowaksiegowa.pl

    1 766 - 2 337 USD

    Dowolna