• Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaTechnologia / KonstrukcjeKierownik Produkcji Nieseryjnej (blaty kuchenne)
    Kierownik Produkcji Nieseryjnej (blaty kuchenne)
    Inżynieria
    SALES HR

    SALES HR

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    produkcja

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest jedna z firm produkcyjnych.

    Szukamy osoby na stanowisko

    Zakres obowiązków

    • Zarządzanie zespołem produkcyjnym liczącym obecnie ok 50 osób (z możliwością wzrostu do 70 osób).
    • Nadzór nad procesem produkcji blatów kuchennych na zamówienie – od cięcia materiału, przez przygotowanie otworów pod zlew/indukcję, po zabezpieczanie ciętych miejsc
    • Wdrażanie i optymalizacja procesów produkcyjnych z użyciem systemu zarządzania MES
    • Identyfikacja i wdrażanie automatyzacji oraz optymalizacji mających na celu zwiększenie efektywności produkcji
    • Zarządzanie kosztami produkcji oraz nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
    • Współpraca z liderami produkcji i operatorami w celu zapewnienia wysokiej jakości produkcji oraz terminowej realizacji zamówień

    Poszukiwane kompetencje

    • Doświadczenie na stanowisku Kierownika Produkcji w branży produkcyjnej : nieseryjnej, najlepiej związanej z przemysłem meblowym / drzewnym
    • Znajomość systemów zarządzania produkcją, w szczególności systemów MES
    • Umiejętność zarządzania dużym zespołem i motywowania pracowników
    • Umiejętność analitycznego myślenia oraz doświadczenie w optymalizacji procesów produkcyjnych
    • Znajomość nowoczesnych metod automatyzacji produkcji
    • Gotowość do relokacji

    Oferujemy

    • Otwartość na oczekiwania finansowe kandydata - umowa o pracę / B2B
    • Dodatkowe premie
    • Realna możliwość na stanowisko Dyrektora Produkcji, połączona ze wszystkimi benefitami z tym związanymi
    • Pracę przy mocno rozpoznawalnej marce, generującej stabilne przychody liczone w setkach mln
    • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy