• Wszystkie ofertyWarszawaConsultingManager Zarządzający Kliniką Stomatologii
    Manager Zarządzający Kliniką Stomatologii
    new
    Consulting
    SALES HR

    SALES HR

    Warszawa
    3 630 - 3 890 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    zarządzanie

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest jedna z klinik stomatologicznych.

    Zakres obowiązków

    • Zarządzanie operacyjne kliniką, w tym koordynacja pracy zespołu (lekarze, asystenci, recepcja)
    • Utrzymywanie wysokich standardów jakości obsługi pacjentów i dbałość o ich zadowolenie (ponad 1000 zabiegów miesięcznie)
    • Nadzorowanie procesów administracyjnych i finansowych kliniki, w tym budżetowania i raportowania
    • Rekrutacja, szkolenie i rozwój personelu
    • Wdrażanie strategii marketingowych i rozwijanie relacji z pacjentami
    • Zapewnienie przestrzegania przepisów prawnych i etycznych w praktyce stomatologicznej
    • Analiza konkurencji, odpowiedzialność za strategię marketingową i docieranie do nowych, potencjalnych klientów (social-media, etc)

    Poszukiwane kompetencje

    • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku zarządzającym w sektorze zdrowia w prywatnej opiece medycznej (klinika/zakłady niepubliczne)
    • Umiejętności analityczne, organizacyjne, szerokie spojrzenie na działalność biznesową
    • Bardzo dobre umiejętności związane z marketingiem i dotarciem do pacjentów
    • Wysokie umiejętności interpersonalne i zdolność do pracy pod presją
    • Dbanie o wynik finansowy kliniki i zwiększanie jej przychodów

    Oferujemy

    • Wynagrodzenie podstawowe na poziomie 13 000 - 15 000 netto + VAT
    • Dodatkowe premie od wypracowanej wyniku ponad to, które osiąga w tym momencie klinika bez managera
    • Przyjazną, kameralną atmosferę
    • Pracę bezpośrednio pod właścicielem firmy i szybką ścieżkę decyzyjną
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Samodzielność i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej renomie

    3 630 - 3 890 USD

    B2B