• Wszystkie ofertyMyśleniceLogistykaLogistykaSpecjalista ds. logistyki i organizacji zamówień
    Specjalista ds. logistyki i organizacji zamówień
    Logistyka
    SALES HR

    SALES HR

    1 685 - 1 763 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    logistyka

    Opis stanowiska

    Naszym klientem jest firma produkcyjna. W związku z otwarciem nowego działu szukamy kluczowej osoby na jedno ze stanowisk.

    Zakres obowiązków

    • organizacja transportów produktów do klientów (na terenie Polski) połączona z koordynacją z działem produkcji oraz spedycją
    • koordynacja działań i ustalanie terminów dla ekip montażowych w porozumieniu z klientem w odpowiednich terminach
    • rozwiązywanie potencjalnych reklamacji, uwzględnianie wniosków klientów o terminy, przesunięcia dat, godzin i synchronizacja tego z działaniami transportowymi oraz monterskimi
    • codzienny kontakt na linii ekipy montażowe - klient - firma transportowa

    Poszukiwane kompetencje

    • doświadczenie w jednej z branż : logistyka, spedycja lub obsługa klienta min 2 lata
    • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
    • proklienckie podejście
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej + koordynacja działań prac zespołu rozproszonego (monterzy)
    • pozytywna osobowość umiejąca radzić sobie z nieprzewidywanymi zdarzeniami, przesunięciami terminów, rozpatrywaniem reklamacji

    Oferujemy

    • wynagrodzenie podstawowe : 6500 - 6800 PLN brutto na start, umowa o pracę
    • standardowe godziny pracy : do wyboru między 7-15 lub 8-16
    • komfortowo urządzone biuro z dogodnym dojazdem
    • miejsce parkingowe
    • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko z możliwością rozwoju w miarę rozwoju firmy

    1 685 - 1 763 USD