• Wszystkie ofertyWrocławMarketingPerformance (SEM)Specjalista Google Ads
    Specjalista Google Ads
    Marketing
    sembot.com

    sembot.com

    1 556 - 2 463 USDNetto miesięcznie - B2B
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    B2B
    Tryb pracy
    Praca w pełni zdalna

    Wymagane umiejętności

    google

    SEM

    PPC

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Kim jesteśmy

    Jesteśmy firmą z branży MarTech, która działa w kilku obszarach marketingu internetowego, głównie dla ecommerce i agencji performance.

    Sembot to rozwiązanie/platforma wykorzystująca autorską technologię, która ma na celu maksymalnie zautomatyzować wszystkie czynności do realizacji skutecznych reklam internetowych, a także oferuje rozwiązania mające na celu maksymalizację efektywności i skuteczności reklam w internecie.

    Naszą misją jest zapewnienie każdemu przedsiębiorcy dostępu do dobrego marketingu internetowego w rozsądnej cenie.

    Działamy w obszarach Google Ads, Meta Ads, Microsoft Advertising, Allegro, Ceneo.

    Aktualnie pracujemy z ponad 1 000 sklepów internetowych w Europie, jednak ostrzymy sobie zęby na znacznie więcej.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

    Specjalisty Google Ads

    Wyślij do nas aplikację jeśli:

    • Masz minimum 2 lata praktycznego doświadczenia w zarządzaniu kampaniami Google Ads (konta e-commerce oraz usługi)*
    • Swobodnie korzystasz z Google Ads, Google Analytics, Merchant Center, Microsoft Advertising
    • Posiadasz aktualne certyfikaty Google Ads
    • Potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski
    • Samodzielnie realizujesz powierzone zadania
    • Chcesz się rozwijać i wychodzisz z inicjatywą

    *jeśli znasz system Google Ads ale nie udało Ci się jeszcze zdobyć dużego doświadczenia w prowadzeniu klientów napisz do nas, być może również znajdziemy przestrzeń do współpracy:)

    Co będziesz robić na tym stanowisku?

    • Będziesz prowadzić konta klientów w oparciu o technologie Sembot
    • Budować strategie i optymalizować kampanie
    • Tworzyć raporty, audyty i podsumowania prowadzonych działań
    • Stale monitorować i optymalizować prowadzone działania
    • Opracowywać raporty dla klientów
    • Ściśle współpracować z Team Leaderem oraz zespołem Client Service

    Pracując z nami korzystasz z naszych autorskich narzędzi dla ekspertów, które pozwalają zwiększyć efektywność kampanii reklamowych w Google Ads oraz uzyskać nowe informacje o zachowaniach Klientów, a także maksymalnie automatyzują codzienną pracę.

    Co możemy Ci zaoferować:

    • Wynagrodzenie 6 000 - 9 500 zł netto na umowie B2B (możliwe inne formy zatrudnienia)
    • Możliwości rozwoju zawodowego, zdecydowany brak nudy i wysoką dynamikę pracy
    • Pracę w środowisku pasjonatów marketingu internetowego
    • Możliwość wpływu na rozwój wewnętrznych narzędzi
    • Prywatną opiekę medyczną i karnet sportowy

    Miejsce pracy: Rzeszów - Słowackiego 24 (wtorki i czwartki w biurze) lub współpraca w pełni zdalna

    Jeśli Ci to odpowiada i masz odpowiednie kwalifikacje to dołącz do nas!

    1 556 - 2 463 USD

    B2B