• Oferty
  • Wszystkie ofertyToruńSprzedażSprzedażKey Account Manager
    Key Account Manager
    Sprzedaż
    SmartLunch

    SmartLunch

    2 082 - 2 456 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    CRM

    prawo jazdy kat. B

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    sprzedaż

    Mile widziane

    branża benefitów

    HubSpot

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Cześć!

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby, która zadba o rozwój rynku na terenie województwa kujawsko-pomorskiego oraz warmińsko mazurskiego. W roli Key Account Managera Twoim głównym zadaniem będzie prowadzenie całości procesu sprzedażowego od budowania własnej bazy potencjalnych klientów po wdrażanie usługi.

    Więcej informacji o pracy w SmartLunch możesz znaleźć na naszym blogu.

    To oferujemy

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Rozbudowany system wynagrodzenia uzależniony od wyników i zaangażowania w pracę (8030 zł brutto podstawy + premia jakościowa + system prowizyjny)
    • Dostęp do niezbędnych narzędzi m. in. samochód służbowy, telefon, laptop, również do użtku prywatnego
    • Pracę w systemie zdalnym z cyklicznymi spotkaniami w centrali we Wrocławiu
    • Benefit SmartLunch - dofinansowanie do posiłków oraz karta lunchowa
    • Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe
    • Indywidualny budżet szkoleniowy ustalany na rok oraz dofinansowanie do nauki języka angielskiego
    • Dzień wolny z okazji urodzin
    • Udział w spotkaniach integracyjnych
    • Premię za polecenie kandydatów do pracy
    • Elastyczne godziny pracy

    Twój zakres obowiązków

    • Umawianie i prowadzenie spotkań i telekonferencji z Klientami (działy HR, prezesi, dyrektorzy kluczowych działów)
    • Wdrażanie usługi u Klienta i dbałość o jej prawidłowe funkcjonowanie
    • Utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi i potencjalnymi Klientami
    • Analiza i monitorowanie potencjału rynku, poszukiwanie nowych możliwości rozwoju biznesu na podległym terenie (w zależności od wojej lokalizacji: województwo kujawsko-pomorskie oraz warmińsko-mazurskie, województwo świętokrzyskie lub województwo mazowiecki)
    • Bieżące raportowanie aktywności oraz swojej pracy w systemie CRM (HubSpot)

    Nasze wymagania

    • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym w sprzedaży B2B
    • Gotowość do budowania długoterminowych relacji z Klientami
    • Umiejętność pracy w zespole i bardzo dobra komunikacja z innymi członkami zespołu
    • Czynne prawo jazdy kategorii

    • Doświadczenie w sprzedaży do działów HR będzie dodatkowym atutem

    2 082 - 2 456 USD