• Oferty
  • Wszystkie ofertyWrocławPraca biurowaAsystent/ka Biura
    Asystent/ka Biura
    new
    Praca biurowa
    Social Elite

    Wrocław
    Rodzaj pracy
    Niepełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Social Elite to agencja digital marketingu i social media specjalizująca się w realizacji kampanii reklamowych, obsłudze firmowych kont w mediach społecznościowych i we wdrażaniu narzędzi analitycznych do zarządzania codziennymi działaniami firmy.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    dobra organizacja pracy

    Microsoft Office

    CRM

    Opis stanowiska

    Hej, czy szukasz fajnej pracy jako Asystent/ka Biura? Jeśli tak, to właśnie trafiłeś/łaś w odpowiednie miejsce! Jesteśmy zespołem pełnym energii, który szuka kogoś, kto będzie zarządzać naszym biurem i pomoże nam w codziennych pracach administracyjnych.

    Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Nasze wymagania:

    • doświadczenie w pracy na stanowisku Office Managera lub w podobnej roli
    • doskonała organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
    • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
    • zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
    • znajomość pakietu Microsoft Office oraz narzędzi do zarządzania biurem (np. systemy CRM)

    Pracując na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny/a za:

    • zarządzanie przestrzenią biurową
    • organizację imprez firmowych i zewnętrznych: planowanie, koordynowanie i realizacja imprez firmowych oraz opieka nad gośćmi odwiedzającymi
    • składanie zamówień na materiały biurowe, gadżety reklamowe oraz napoje itp.
    • komunikację z dostawcami, m.in. współpraca z dostawcami i kurierami
    • wsparcie dla pracowników i gości, np. kandydatów oczekujących na rozmowy kwalifikacyjne
    • wsparcie administracyjne dla jednostek biznesowych: pomoc w administracji, zbieranie i porządkowanie dokumentacji, skanowanie dokumentów i wprowadzanie danych do systemów wewnętrznych
    • współpracę z działem kadr i płac oraz pomoc w bieżących sprawach kadrowych
    • zarządzanie sprzętem firmowym (laptop, telefon itp)
    • prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej
    • obsługę benefitów (m.in ubezpieczenia medyczne)
    • wspieranie działów: księgowości, kadr, HR, marketingu.

    Oferujemy:

    • nieograniczony dostęp do wewnętrznej platformy e-learningowej i autorskich szkoleń
    • niezbędne narzędzia do pracy (laptop Mac, telefon, dodatkowy monitor)
    • udział w wewnętrznych inicjatywach pracowniczych: wyjścia integracyjne, spotkania firmowe, wspólne dzielenie pasji i zainteresowań
    • wsparcie działu HR
    • dobrą i swobodną atmosferę, wsparcie i możliwość uczenia się od zespołu specjalistów na każdym etapie pracy
    • biuro wyposażone w kuchnię, miejsce do integracji, relaksu, kawę paloną specjalnie dla naszej firmy
    • prywatną opiekę medyczną
    • elastyczne godziny pracy (zaczynamy pracę między godz. 8.00 - 10.00)
    • Umowę zlecenie, status studenta - ok. 80 - 100 h miesięcznie

    Proces rekrutacji:

    • po otrzymaniu Twojego zgłoszenia, sprawdzimy je i damy Ci znać, co dalej
    • wstępny akcept: jeśli Twoje CV nas zainteresuje, skontaktujemy się z Tobą
    • zadanie: sprawdzimy Twoje umiejętności w praktyce
    • rozmowa rekrutacyjna z HR: tak aby dowiedzieć się więcej o Tobie
    • spotkanie z CEO Dawidem Bagińskim
    • oferta: jeśli wszystko pójdzie dobrze, złożymy Ci ofertę :)

    Zachęcamy do składania aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego. Czekamy na Ciebie! :)