• Wszystkie ofertyMurowana GoślinaSupportSpecjalista/ka ds. Gwarancji
    Specjalista/ka ds. Gwarancji
    new
    Support
    Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    znajomość budowy pojazdów

    język angielski

    Opis stanowiska

    Solaris Bus & Coach Sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 27-letnim doświadczeniu i ponad 23 000 wyprodukowanych pojazdach, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Codzienny wysiłek ponad 2700 pracowników firmy napędzany jest nieustanną potrzebą odkrywania i zmiany otoczenia na lepsze.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego działu Zakupów Strategicznych:

    Specjalisty/ Specjalistki ds. Gwarancji ( Dział After Sales)

    Praca hybrydowa – 50 % w trybie zdanym, 50 % biuro – Murowana Goślina

    Twoje zadania:

    • Weryfikacja wniosków gwarancyjnych wysyłanych przez jednostki powiązane oraz partnerów serwisowych SOLARIS,
    • Obsługa zgłoszeń gwarancyjnych aż do ich całkowitego rozwiązania - kontakt z jednostkami powiązanymi oraz partnerami serwisami SOLARIS,
    • Monitorowanie warunków gwarancji oraz warunków kontraktów serwisowych w zawartych umowach,
    • Uczestnictwo, prowadzenie spotkań z związanymi z obsługą gwarancyjną oraz kontraktów serwisowych,
    • Szkolenie partnerów serwisowych Solaris z obsługi systemu gwarancyjnego Solaris.

    Nasze oczekiwania:

    • Znajomość języka angielskiego, min. C1-warunek konieczny,
    • Wykształcenie wyższe lub średnie (mile widziane techniczne),
    • Obsługa MS Office, w szczególności Excel, na poziomie średniozaawansowanym,
    • Umiejętność projektowego podchodzenia do zadań i ustalania priorytetów,
    • Zmysł analityczno-techniczny,
    • Samodzielność, asertywność, umiejętność rozwiązywania problemów, proaktywność i determinacja w realizacji powierzonych zadań,
    • Znajomość budowy i zasad działania pojazdów,
    • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

    Co oferujemy?

    • premię roczną,
    • dofinansowanie wakacji,
    • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,
    • ruchome godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9,
    • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie
    • platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)
    • ubezpieczenie grupowe,
    • naukę języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę,
    • szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych,
    • przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy,
    • parking dla pracowników,
    • program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)
    • pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,
    • program „Mam Pomysł”.