• Wszystkie ofertyPoznańLogistykaLogistykaSpecjalista/ Specjalistka ds. Zakupów Indirect
    Specjalista/ Specjalistka ds. Zakupów Indirect
    new
    Logistyka
    Solaris Bus & Coach sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    negocjacje

    sourcing

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Solaris Bus & Coach sp. z o.o. to jeden z europejskich liderów produkcji autobusów i trolejbusów. Bazując na 27-letnim doświadczeniu i ponad 23 000 wyprodukowanych pojazdach, Solaris każdego dnia wpływa na jakość komunikacji miejskiej w setkach miast w całej Europie. Z myślą o przyszłości, firma wyznacza nowe standardy, dynamicznie rozwijając swoje produkty, zwłaszcza w obszarze elektromobilności. Codzienny wysiłek ponad 2700 pracowników firmy napędzany jest nieustanną potrzebą odkrywania i zmiany otoczenia na lepsze.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów do naszego działu Zakupów Strategicznych:

    Specjalisty/ Specjalistki ds. Zakupów Indirect

    Praca hybrydowa – 50 % w trybie zdalnym, 50 % biuro – Bolechowo – Osiedle.

    Twoje zadania:

    •      tworzenie strategii zakupowych dla obszarze Indirect

    •      inicjowanie i prowadzenie działań zmierzających do redukcji kosztów materiałów,

    •      poszukiwanie i kwalifikacja nowych źródeł dostaw w kraju i za granicą

    negocjowanie warunków współpracy z obecnymi i przyszłymi dostawcami

    •      współpraca z innymi działami w firmie

    Nasze oczekiwania:

    •      minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań,

    •      doświadczenie w prowadzeniu negocjacji,

    •      dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny,

    •      doświadczenie w zarządzaniu projektami będzie dodatkowym atutem,

    •      wysokie kompetencje interpersonalne, w tym asertywność i orientacja na cel,

    •      bardzo dobre umiejętności analityczne,

    •      minimum dobra znajomość MS Excel,

    •      znajomość SAP będzie dodatkowym atutem,

    •      uczciwość, lojalność, zaangażowanie i odpowiedzialność.

    Co oferujemy?

    • premię roczną,
    • dofinansowanie wakacji,
    • dofinansowanie do posiłków w kantynie pracowniczej,
    • ruchome godziny pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej- możliwość rozpoczęcia pracy między 6 a 9,
    • prywatną opiekę medyczną – PZU Zdrowie
    • platformę benefitową- sam_a decydujesz z czego korzystasz- karta sportowa- Multisport/ Medicover Sport, punkty do wydania np. kino, zakupy, restauracje, wycieczki)
    • ubezpieczenie grupowe,
    • naukę języków obcych- zajęcia online z języka angielskiego z lektorem sponsorowane przez pracodawcę,
    • szkolenia i rozwój- możliwość wzięcia udziału w rekrutacjach wewnętrznych, szkolenia adekwatne do Twojego stanowiska oraz potrzeb biznesu, szkolenia wewnętrzne, możliwość dofinasowania studiów podyplomowych,
    • przyzakładowy żłobek- zlokalizowany obok siedziby firmy,
    • parking dla pracowników,
    • program poleceń pracowników- bonus finansowy po zatrudnieniu polecanego pracownika)
    • pracowniczy program emerytalny- dobrowolne dodatkowe środki na emeryturę,
    • program „Mam Pomysł”.

    Gdzie aplikować?

    Kontakt do rekrutera: +48 692 707 097