• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańHRRecruitmentKoordynator rekutacji
    Koordynator rekutacji
    new
    HR
    Solid Bridge Solutions

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    rekruracje

    dobra organizacja pracy

    komunikatywność

    polski

    język angielski

    prawo pracy

    zarządzanie projektami

    analityczne myślenie

    Mile widziane

    język ukraiński

    doświadczenie szkoleniowe

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Jako Koordynator Rekrutacji będziesz odpowiedzialny za nadzór nad działami operacyjnymi agencji pracy tymczasowej. Twój główny obszar odpowiedzialności to zapewnienie efektywnego funkcjonowania agencji oraz osiąganie założonych celów biznesowych przez realizację procesów rekrutacji, w tym zarządzanie zespołem rekrutacji.

    Twój zakres obowiązków

    • Zarządzanie procesem obsługi klientów,
    • Aktywne monitorowanie i identyfikowanie szans na rozwój biznesu u Klientów,
    • Koordynowanie pracy zespołu operacyjnego odpowiedzialnego za rekrtuacje pracowników tymczasowych,
    • Realizacja zapotrzebowania Klientów na pracowników tymczasowych razem z Zespołem,
    • Wdrażanie procesów, standardów i procedur określających zasady współpracy.
    • Budowanie i egzekwowanie standardów obsługi klienta,
    • Zapewnienie efektywnej komunikacji pomiędzy koordynatorami, klientami i zatrudnianymi pracownikami tymczasowymi,
    • Podejmowanie działań mających na celu zwiększenie satysfakcji Klienta.
    • Projektowanie i aktualizacja programów szkoleniowych (onbordingowych, follow up, aktualizacja wiedzy, plany rozwojowe pracowników tymczasowych).
    • Tworzenie raportów i analiz dotyczących efektywności współpracy oraz podejmowanie działań na podstawie analizy raportów.

    Nasze wymagania

    • Doświadczenie w obszarze rekrutacji masowych i doświadczenie w rekrutacji w Agencji Pracy Tymczasowej będzie dodatkowym atutem,
    • Dobre umiejętności komunikacyjne, zdolności organizacyjne, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
    • Znajomość języka polskiego i języka angielskiego – znajomość języka ukraińskiego będzie dodatkowym atutem,
    • Umiejętność zarządzania projektami.
    • Bardzo dobra znajomość aktualnego prawa pracy, kodeksu pracy oraz procedur związanych z agencjami pracy tymczasowej, będzie dodatkowym atutem,
    • Doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne,
    • Znajomość narzędzi analitycznych oraz umiejętność analitycznego myślenia i pracy z danymi.
    • Mocne umiejętności zarządzania zespołem, w tym budowania kultury feedbacku oraz dbanie o efektywną komunikację,
    • Mile widziane doświadczenie szkoleniowe,

    To oferujemy

    • Konkurencyjne wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii,
    • Pakiet benefitów,
    • Możliwość kształtowania procesów i dużą autonomię w pracy,
    • Wspierające środowisko pracy, w którym kładziemy nacisk na work-life-balance,
    • Pracę z doświadczonymi ludźmi, którzy cenią doświadczenie i wymianę wiedzy,