• Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaSpecjalista ds. administracji
    Specjalista ds. administracji
    new
    Praca biurowa
    Stalgast Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Microsoft Office Excel

    język angielski

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Twój zakres obowiązków:

    • Zarządzanie recepcją (przyjmowanie gości, koordynacja korespondencji przychodzącej i wychodzącej, kontakt z kurierami i pocztą),
    • Wsparcie w drobnych czynnościach zespołu ksiegowości,
    • Rozliczanie wydatków i delegacji zarządu w dedykowanym systemie,
    • Korygowanie błędnie zaksięgowanych wymiarów lub kont finansowych, kontrola prawidłowości księgowań kosztów,
    • Zarządzanie umowami i sprzętem telekomunikacyjnym,
    • Zarządzanie i współpraca z dostawcami, zakupy biurowe, wyposażenie biura,
    • Kontakt z Zarządcą biura (aktualizacja umów, aneksy),
    • Zlecanie napraw, zgłaszanie usterek,
    • Kontakt z instytucjami i urzędami administracji publicznej (banki, urzędy, sądy),
    • Wsparcie przełożonego w bieżących obowiązkach,
    • Dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów w firmie,
    • Rozwijanie istniejących procedur dot. prowadzenia biura,
    • Wsparcie w automatyzacji procesu rejestracji i obiegu dokumentów; obsługa Power Automate, Power Bi.

    Nasze wymagania:

    • posiadasz min. 2-letnie doświadczenie w obszarze administracji i/lub księgowości
    • posiadasz dobrą znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
    • cechuje Cię doskonała organizacja pracy, dokładność, terminowość oraz optymizm
    • chętnie się rozwijasz i cenisz sobie pracę z ludźmi
    • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1 (w mowie i w piśmie

    To oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku,
    • Wiele możliwości rozwoju oraz wsparcie doświadczonego zespołu,
    • Proces wdrożenia pod okiem specjalisty z Twojego obszaru pracy,
    • Dofinansowanie do opieki medycznej PZU Zdrowie,
    • Możliwość skorzystania z karty multisport, ubezpieczenia na życie, pakietu medycznego Medicover,
    • Niekorporacyjną atmosferę,
    • Pakiety zniżek na produkty Stalgast,
    • Możliwość inicjowania zmian i wdrażania swoich pomysłów,
    • Różnorodność zadań,
    • Dostęp do najnowszych rozwiązań oraz narzędzi pracy.