• Oferty
  • Wszystkie ofertyWarszawaPraca biurowaDoradca Klienta B2B
    Doradca Klienta B2B
    Praca biurowa
    ConnectPro

    ConnectPro

    Warszawa
    1 270 - 1 685 USDBrutto miesięcznie - UZ
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Profesjonalizm

    samodzielność

    elastyczność

    status studenta

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    W ConnectPro naszym celem jest nie tylko zwiększanie obrotów klientów, ale także budowanie trwałych relacji poprzez efektywną komunikację. Nasza misja to uczynić biznes skutecznym, pełnym pozytywnej energii i unikalnych doświadczeń. Dołącz do naszego zespołu, gdzie każdy dzień to nowa przygoda!

    Twój zakres obowiązków

    • Skuteczny reaserch internetowy w poszukiwaniu odpowiednich Person Zakupowych
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów B2B przez telefon
    • Zapewnianie wysokiej jakości obsługi telefonicznej
    • Aktywne pozyskiwanie Klientów przez LinkedIn
    • Wsparcie zespołu sprzedażowego w kampaniach promocyjnych
    • Tworzenie raportów z wyników sprzedaży

    Nasze wymagania

    • Status studenta
    • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta
    • Umiejętność budowania i utrzymywania relacji biznesowych
    • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
    • Zorientowanie na osiąganie celów
    • Elastyczność i profesjonalizm w kontaktach z klientami

    To oferujemy

    • Stabilne zatrudnienie
    • Pracę w biurze przy ul. Postępu na Mokotowie
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
    • Wynagrodzenie podstawowe + premie za osiągnięte wyniki + prowizje ze sprzedaży
    • Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole
    1 270 - 1 685 USD