• Wszystkie ofertyWarszawaSupportMłodszy Specjalista ds. Kadr i Wsparcia Użytkowników Aplikacji HR
    Młodszy Specjalista ds. Kadr i Wsparcia Użytkowników Aplikacji HR
    new
    Support
    Symfonia

    Symfonia

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    Dowolna
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa
    Symfonia

    Symfonia

    Symfonia jest czołowym dostawcą oprogramowania do zarządzania małymi oraz średnimi przedsiębiorstwami. Od ponad 20 lat dostarczamy polskim firmom, biurom rachunkowym, menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające prowadzenie biznesu.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office

    Kodeks Pracy

    kadry

    Płace

    Opis stanowiska

    Młodszy Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Produktów Kadrowo-Płacowych

    Posiadasz wiedzę z zakresu Kadr i Płac?

    Chcesz wzbogacić swoje doświadczenie o pracę w profesjonalnym dziale wsparcia firmy z branży IT?

    Mamy dla Ciebie świetną okazję do podniesienia swoich kwalifikacji i nauczenia się czegoś nowego!

    Twój zakres obowiązków:

    • udzielanie wsparcia klientom korzystającym z oprogramowania Symfonia Kadry i Płace - zgłoszenia telefoniczne, czat, email
    • zasilanie baz wiedzy i tworzenie dokumentacji

    Nasze wymagania:

    • znajomość zagadnień kadr i płac
    • znajomość przepisów Kodeksu Pracy i Ustawy o Ubezpieczeniach Społecznych
    • praktyczna umiejętność wyliczania wynagrodzeń
    • obsługa komputera oraz pakietu MS Office
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • podstawowa znajomość programu Symfonia Kadry i Płace
    • postawa zorientowana na klienta, wysoka kultura osobista
    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • otwartość na nowe zagadnienia, chęci poszerzania wiedzy

    Mile widziane:

    • doświadczenie w pomocy Klientom przez telefon / online
    • znajomość programów i/lub aplikacji do obsługi procesów HR