• Wszystkie ofertyWarszawaSprzedażZarządzanie sprzedażąT Business - Specjalista/-ka ds. wsparcia sprzedaży - Big Data & Mobile Advertising
    T Business - Specjalista/-ka ds. wsparcia sprzedaży - Big Data & Mobile Advertising
    new
    Sprzedaż
    T-Mobile Polska S.A.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Jesteśmy firmą technologiczną i tworzymy innowacyjne rozwiązania. Udostępniamy na rynku 5G, oferujemy najlepsze usługi mobilne, a dzięki wielu Data Center zapewniamy liczne usługi ICT. Oferujemy usługi z zakresu rozwiązań cloud oraz cybersecurity.

    Zobacz profil pracodawcy

    Wymagane umiejętności

    Microsoft Office Excel

    Microsoft Office

    SAP

    CRM

    język angielski

    analiza

    Opis stanowiska

    • wsparcie zespołu operacyjnego i zespołu handlowców w zakresie administracyjno-księgowym;
    • nadzorowanie pracy zespołu operacyjnego realizującego kampanie Mobile Advertising jak również okazjonalne zlecanie realizacji kampanii lub ich realizacji
    • opracowanie i wdrażanie procedur usprawniających pracę zespołu operacyjnego
    • pilnowanie porządku w dokumentacji zespołu
    • przygotowywanie i aktualizowanie rejestru, raportów dot. realizowanych kampanii, zleceń, ofert, wystawianych faktur i innych
    • procesowanie umów/koszyków zakupowych
    • wsparcie przy wdrażaniu nowych produktów/usług/projektów/rozwiązań
    • współpraca z działem PR/Compliance, księgowością, działem prawnym, działem analityków, wsparciem technicznym

    Wymagania

    • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office – szczególnie Excel oraz PowerPoin mile widziane doświadczenie w pracy z aplikacjami do Marketing Automation, SAP, CRM, Baseline
    • Komunikatywna znajomość j.angielskiego
    • Umiejętność analitycznego myślenia
    • Terminowość w zakresie powierzonych zadań
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, inicjatywa w działaniu
    • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
    • Dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie
    • Otwartość na naukę i rozwój

    Oferujemy

    Nasz zespól specjalizuje się w dostarczaniu klientom zewnętrznym rozwiązań reklamowych, polegających na dystrybucji wiadomości SMS/MMS/RCS/Mail do specjalnie wyselekcjonowanej bazy Klientów T-Mobile. Oferujemy również wyspecjalizowane analizy w oparciu o Big Data, będące bezcennym źródłem wiedzy dla biznesu czy instytucji publicznych. Nieustannie się rozwijamy wdrażając nowe rozwiązania i usługi dla naszych klientów w oparciu o te dwa produkty.

    Poszukujemy osoby operacyjnej, która będzie kompleksowo wspierać zespół w codziennej pracy i aktywnie wpływać na jego rozwój, wzbogacając go swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą, mogąc liczyć na to samo z naszej strony.

    Jeśli chcesz rozwijać swoje umiejętności produktowe i biznesowe, tworzyć produkty bazujące na najnowszych technologiach oraz wpływać na innowacyjność gospodarki - koniecznie dołącz do #TeamMagenta!