• Wszystkie ofertyToruńSupportDoradca klienta w ramach infolinii obsługowej przychodzącej
    Doradca klienta w ramach infolinii obsługowej przychodzącej
    Support
    Telbridge sp. z o.o. sp.k.

    Toruń
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UZ
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    doradztwo

    konsultant

    skuteczna komunikacja

    Mile widziane

    kreatywność

    Opis stanowiska

    Jesteśmy firmą, gdzie praca odbywa się w świetnej atmosferze, w grupie otwartych i sympatycznych osób. Nie wymagamy doświadczenia- uczymy wszystkiego od podstaw. Współpracujemy z wieloma znanymi i popularnymi na polskim rynku markami m.in. z branży telekomunikacyjnej, ubezpieczeniowej, medycznej itp.

    Stań się częścią naszego zespołu i zostań telefonicznym Doradcą Klienta jednego z naszych partnerów. Twoja praca będzie polegała na obsłudze merytoryczno-technicznej wyłącznie POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH -bez sprzedaży.

    O czym możesz rozmawiać z klientem? Np.:

    • problemy z konfiguracją urządzeń (np. routerów)
    • wyjaśnianie opłat i naliczeń na fakturach
    • pomoc w anulowaniu dodatkowych usług
    • informacje na temat czasu trwania obowiązującej klienta umowy
    • konfiguracja usług telewizyjnych
    • itp.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe 28,10 zł brutto za godzinę plus realne do zdobycia premie,
    • elastyczny grafik – praca w przedziale godzinowym 7-23 da Ci możliwość połączenia pracy z życiem codziennym,
    • umowę zlecenie ze składkami ZUS (lub studencką),
    • profesjonalne szkolenie wstępne przygotowujące do pracy,
    • 500 zł za polecenie znajomego do pracy,
    • program Multisport PLUS na preferencyjnych warunkach – wiele placówek sportowych bez rejonizacji,
    • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
    • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy,
    • gifty okolicznościowe, np. Dzień Kobiet, Dzień Chłopaka, Dzień Lata itp.
    • konkursy tematyczne indywidualne i grupowe – do wygrania m.in. vouchery do galerii, bilety do kina itp.
    • zniżki pracownicze do lokalnego Pizzerii Rustico Grębocin, Oasis Med-Spa, Wiejska Szklarnia,
    • zniżki na czesne za studia na Uniwersytetach WSB Merito, nawet do 20%
    • możliwość przejścia na pracę zdalną po około 3 miesięcznym okresie wdrożenia.

    Nasze oczekiwania:

    • ukończony 18 roku życia,
    • komunikatywność,
    • umiejętność aktywnego słuchania,
    • znajomość obsługi komputera,
    • dyspozycyjność do pracy w skali miesiąca w wymiarze min. 120 godzin
    • dyspozycyjności do odbycia 6 dniowego szkolenia wstępnego od 03.09.2024.

    Nie czekaj – aplikuj!

    Chcesz zobaczyć jak się u nas pracuje przed wysłaniem CV? Zajrzyj na naszego FB Telbridge Toruń lub Instagram telbridge.torun