• Wszystkie ofertyOpoleMarketingMarketingSpecjalista ds. marketingu online
    Specjalista ds. marketingu online
    Marketing
    Timing Sp. z o.o.

    Opole
    Rodzaj pracy
    Freelance
    Doświadczenie
    Staż/Junior
    Forma zatrudnienia
    UoP, B2B
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    język angielski

    strategiczne myślenie

    dobra organizacja pracy

    Mile widziane

    SEO

    email marketing

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna
    Friendly offer

    Timing poszukuje asystenta ds. marketingu online, który/która jest gotów podjąć wyzwanie i poprawić naszą obecność w internecie. Będziesz odpowiedzialny/na za opracowanie strategii oraz wdrożenie różnych inicjatyw marketingowych, mających na celu zwiększenie widoczności Timing w sieci.

    Twoje obowiązki:

    - Opracowanie strategii marketingu online.

    - Tworzenie i prowadzenie różnorodnych kampanii marketingowych, w tym płatnych, społecznościowych, na portalach z ofertami pracy i innych.

    - Budowanie ruchu organicznego i optymalizacja SEO.

    - Realizacja efektywnych kampanii email marketingowych.

    - Tworzenie dashboardów do monitorowania i analizy wyników.

    Czego od Ciebie oczekujemy:

    - Doświadczenie w pracy z płatnymi kanałami, portalami z ofertami pracy, SEO oraz email marketingiem.

    - Umiejętności analityczne oraz doświadczenie w tworzeniu dashboardów.

    - Kreatywności i strategicznego myślenia w celu opracowania skutecznych kampanii marketingowych.

    - Zdolności do pracy zespołowej oraz silnych umiejętności komunikacyjnych.

    Co oferujemy:

    - Wyzwanie zawodowe, które daje swobodę wywierania znaczącego wpływu na rozwój firmy.

    - Współpracę z entuzjastycznym zespołem.

    - Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego.

    - Dynamiczne środowisko pracy w rozwijającej się firmie.

    Lokalizacja i czas pracy:

    Pracować będziesz wraz z innym specjalistą w naszej lokalizacji w Opolu. Oczekujemy minimum 2 dni pracy tygodniowo min 20 h/tyg w biurze w Opolu. Forma zatrudnienia UoP/ UZ / B2B.