• Wszystkie ofertyŁódźMarketingSocial mediaSenior Social Media Manager
    Senior Social Media Manager
    Marketing
    Tutlo Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UZ
    Tryb pracy
    Praca Hybrydowa

    Wymagane umiejętności

    pakiet Adobe Creative Cloud

    Canva

    Opis stanowiska

    Rekrutacja zdalna

    Tutlo to jedna z najszybciej rozwijających się platform do nauki języka angielskiego na świecie i jedna z 50 najszybciej rozwijających się firm w Europie (Financial Times Index 2022).

    Nasze innowacyjne i unikalne podejście opiera się na lekcjach wideo na żywo z lektorami języka angielskiego bez planowania.

    Na rynku europejskim jesteśmy od ponad 8 lat i obsługujemy ponad 55 000 osób uczących się języka angielskiego z pomocą ponad 2500 nauczycieli.

    Tutlo jest zorientowane na ludzi. Pracujemy w zespołach pełnych pasji - wyróżnia nas niekorporacyjna atmosfera. Prowadzimy wiele ciekawych projektów rozwojowych, dlatego poszukujemy osób, które lubią przejmować inicjatywę, kwestionować status quo.

    Jeśli się z tym potrafisz utożsamić - chcielibyśmy Cię poznać :)

    Nasi klienci korporacyjni to wiele firm z listy Fortune 500.

    Występują w: Financial Times (ft.com), Forbes, liście finalistów Ernst & Young PL i wielu innych.

    Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

    Na ten moment do naszego zespołu poszukujemy:

    zdalna / hybrydowo z biura ul. Nowogrodzka 42, Warszawa

    Obowiązki:

    • Tworzenie i zarządzanie contentem: Odpowiedzialność za tworzenie angażujących treści na różnych platformach społecznościowych.
    • Planowanie i realizacja kampanii influencer marketingowych:
    • Tworzenie strategii współpracy z influencerami zgodnej z celami marki.
    • Identyfikowanie i nawiązywanie kontaktów z odpowiednimi influencerami.
    • Negocjowanie warunków współpracy, w tym stawek, zakresu działań i terminów.
    • Produkcja wideo: Nagrywanie i montaż krótkich filmów, które przyciągają uwagę i angażują użytkowników.
    • Tworzenie grafik: Projektowanie wizualnych treści do postów .
    • Analiza wyników: Monitorowanie i analiza statystyk oraz skuteczności kampanii.
    • Optymalizacja treści: Dostosowywanie contentu do algorytmów i trendów w mediach społecznościowych.
    • Strategiczne planowanie: Opracowywanie strategii marketingowych i planowanie długofalowych działań w mediach społecznościowych.
    • Kreatywne podejście: Wprowadzanie nowych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań do działań social media.

    Wymagania

    - Portfolio: Udokumentowane portfolio z przykładami kampanii i statystykami, które pokazują osiągnięcia.

    - Produkcja wideo: Umiejętność nagrywania wideo za pomocą telefonu oraz montaż prostych rolek.

    - Tworzenie grafiki: Znajomość narzędzi do tworzenia treści graficznych (np. Canva, Adobe Photoshop).

    - Doświadczenie w pracy z influencerami: Udokumentowane doświadczenie w realizacji kampanii z udziałem influencerów,

    - Zrozumienie marki i jej wartości: zrozumienie co wyróżnia wspieraną markę, jakie są jej wartości i jak je skutecznie komunikować.

    - Samodzielność: Zdolność do samodzielnej realizacji projektów od początku do końca.

    - Kreatywność: Umiejętność generowania innowacyjnych pomysłów i ich realizacja.

    - Znajomość trendów: Świadomość aktualnych trendów w mediach społecznościowych i umiejętność ich wykorzystania.

    - Zrozumienie algorytmów: Znajomość i umiejętność optymalizacji treści pod kątem algorytmów YouTube i Meta (Facebook, Instagram).

    - Planowanie długofalowe: Zdolność do opracowywania strategii i planowania contentu na dłuższy okres.

    Oferujemy

    • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce
    • Wysoką sprawczość - możliwość realnego kształtowania strategii spółki i realizacji własnych pomysłów
    • Dodatkowe dni urlopowe
    • Kafeteria z benefitami
    • Praca w zespole doświadczonych specjalistów
    • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego
    • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o część stałą oraz premię za wyniki
    • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
    • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie

    Serdecznie zapraszamy do zaaplikowania :)