• Wszystkie ofertyWarszawaSupportSpecjalista ds. Obsługi Klienta - Infolinia
    Specjalista ds. Obsługi Klienta - Infolinia
    new
    Support
    Unique People Sp. z o.o.

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    komunikatywność

    Microsoft Office

    obsługa klienta

    Opis stanowiska

    Rekrutację prowadzi Agencja Zatrudnienia Unique People o numerze 15946, spółka wchodząca w skład grupy CCIG Group, największej grupy w branży Call Center w Polsce.

    Współpracujemy z wiodącym Dealerem samochodów, dla którego prowadzimy Obsługę Klienta w j.polskim.

    Jeśli zależy Ci na pracy w dobrej atmosferze oraz zdobyciu nowych doświadczeń, zaaplikuj do nas już dziś!

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • pomoc Klientom na Infolinii przychodzącej,
    • obsługa zgłoszeń poprzez połączenia wychodzące,
    • obsługa mailowa zgłoszeń,
    • obsługa live-chat,
    • informowanie o dostępnych produktach i serwisie,
    • przekierowywanie zgłoszeń do odpowiednich działów,
    • monitorowanie danych, a także wprowadzanie ich do systemu,
    • nawiązywanie pozytywnych relacji z klientem.

    Wymagania:

    • otwartości i komunikatywności,
    • samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
    • dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin (;infolinia pracuje pon-pt 09:00-20:00, soboty 09:00-14:00);
    • wysokiej kultury osobistej i nastawienia na pomoc klientowi,
    • umiejętności współdziałania w zespole.

    Doświadczenie w branży samochodowej będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • stałe wynagrodzenie + dodatkowy system premiowy,
    • pakiet szkoleń, który w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy,
    • elastyczny grafik,
    • swobodny dress-code, owocowe czwartki, karta rabatowa, sala relaksu,
    • praca w przyjaznej atmosferze.

    Nie czekaj! Aplikuj i już teraz rozpocznij swoją przygodę z największym Call Center w Polsce!