• Wszystkie ofertyKatowiceInżynieriaElektronikaKierownik Zmiany Produkcyjnej
    Kierownik Zmiany Produkcyjnej
    new
    Inżynieria
    Valeo

    Valeo

    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    Agile

    manager

    kreatywność

    analiza

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    multitasking

    praca w grupie

    Opis stanowiska

    Zakład Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie wytwarza lampy tylne i przednie do samochodów osobowych przy zastosowaniu zaawansowanych technologii metalizacji, montażu oraz wtrysku tworzyw sztucznych. Ponadto zakład posiada w pełni wyposażone laboratorium pomiarowe z unikatowym tunelem do badań fotometrycznych. W związku z rozwojem nowych projektów, w Chrzanowie zostało otwarte nowoczesne Development Center, które skupiać się będzie na projektowaniu oraz produkcji innowacyjnych systemów oświetleniowych dedykowanych samochodom osobowym.

    Obecnie dla Zakładu Produkcji Systemów Oświetlenia w Chrzanowie rekrutujemy na stanowisko Kierownika Zmiany Produkcyjnej.

    📍 Chrzanów

    Do Twoich zadań należeć będzie:

    • Planowanie i organizowanie pracy podległych pracowników, sprawowanie bieżącej kontroli nad realizacją powierzonych im zadań przez oraz przestrzeganiem przez nich odpowiednich zasad i przepisów;
    • Współtworzenie i zapewnienie realizacji planu produkcji;
    • Kierowanie standardowymi procedurami firmy (5S, TPM, SMED);
    • Nadzorowanie użytkowania maszyn i urządzeń węzła produkcyjnego, zgodnie z instrukcjami i zasadami pracy;
    • Zaznajamianie podległych pracowników z ich zakresem czynności na stanowiskach pracy oraz instrukcjami pracy, zasadami i przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz problemami jakościowymi;
    • Organizowanie urlopów, równoważenie liczby pracowników między ekipami, zapewnienie dyscypliny czasu pracy;
    • Proponowanie działań odnośnie szkolenia personelu, rozwoju wynagrodzeń, awansów, zmian stanowiska, przeniesień;
    • Prowadzenie spotkań dotyczących ocen rocznych;
    • Prowadzenie warsztatów: SMED, Muda Hunting, Hoshin, 5S
    • Upowszechnienie wszelkich działań motywujących i integrujących podległe zespoły pracowników;
    • Proponowanie i śledzenie wskaźników jakościowych;
    • Zapewnienie niezbędnych szkoleń jakościowych i kierowanie grupą rozwiązywania problemów.

    Dołącz do naszego zespołu jeśli posiadasz:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, preferowana branża automotive;
    • Dobra znajomość MS Office, w szczególności podstawy Ms Excel;
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
    • Umiejętność organizacji pracy własnej i zespołu;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie produkcyjnej o wysokich standardach pracy, będącej wiodącym międzynarodowym dostawcą zaawansowanych technologii motoryzacyjnych;
    • Atrakcyjne warunki pracy: udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych, dofinansowanie do kafeterii MyBenefit (w tym karta Multisport), dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie, prywatna opieka medyczna (Medicover), Pracowniczy Program Emerytalny, Employee Assistance Program i inne świadczenia socjalne.

    Valeo działa na rzecz promowania różnorodności we wszystkich jej formach, poprzez lokalne polityki i inicjatywy, programy mentoringowe i szkoleniowe.

    Join us and lead tech innovation for new lighting solutions and safer roads!