• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańPMDyrektor Operacyjny
    Dyrektor Operacyjny
    PM
    Weegree

    Weegree

    Poznań
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Manager/C-level
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    manager

    doradztwo

    skuteczna komunikacja

    analiza

    finanse

    dobra organizacja pracy

    odpowiedzialność

    Opis stanowiska

    Dla naszego Klienta - firmy z branży farmaceutycznej - poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Dyrektor operacyjny

    Co oferujemy:

    • Umowa o pracę/B2B.
    • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy.
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej.
    • Karta Multisport.
    • Ubezpieczenie grupowe.

    Opis stanowiska:

    • Nadzorowanie codziennych operacji i zapewnienie, że firma działa efektywnie i skutecznie realizuje cele
    • Realizacja i egzekwowanie planów finansowych i budżetowych krótko i długofalowych oraz nadzór i wpływ na realizację planów rozwoju firmy (i inwestycji)
    • Udział w planowaniu potrzebnych zasobów (finansowych, ludzkich, kompetencyjnych)
    • Optymalizowanie procesów w firmie
    • Analiza i optymalizacja kosztów oraz wykorzystanie zasobów zabezpieczając realizację strategii firmowej
    • Planowanie obejmuje analizę rynku, identyfikację szans i zagrożeń oraz ustalanie priorytetów
    • Zapewnienie, że każdy etap planu jest realizowany zgodnie z harmonogramem co oznacza regularne monitorowanie postępów i dostosowywanie działań w razie potrzeb
    • Analiza efektywności prowadzonych działań w odniesieniu do rynku i konkurencji,
    • Dbanie o porozumienie wokół wspólnych celów

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe preferowane w dziedzinie: zarządzania biznesu, ekonomii lub pokrewnej
    • Minimum 10 lat na stanowiskach managerskich w tym 5 doświadczenia w zarządzaniu różnorodnymi obszarami firmy
    • Znajomość branży FMCG.
    • Umiejętność budowania skutecznych Zespołów i struktur
    • Wysoki poziom kompetencji managerskich i interpersonalnych
    • Doświadczenie w prowadzeniu dużych, złożonych projektów w tym wprowadzenie nowych produktów
    • Wysoki poziom umiejętności analizy danych, formułowania wniosków i podejmowania decyzji
    • Umiejętność zarządzania finansami i budżetami
    • Myślenie strategiczne
    • Zdolności negocjacyjne
    • Umiejętność budowanie dobrych relacji z ludźmi
    • Znajomość przepisów prawa w zakresie prowadzonej przez firmę działalności
    • Znajomość języka angielskiego na poziomi minimum B2+