• Oferty
  • Wszystkie ofertyPoznańHoReCaGastronomiaSzef kuchni
    Szef kuchni
    HoReCa
    Weranda Family

    Szef kuchni

    Poznań
    1 997 - 2 593 USDNetto miesięcznie - B2B
    1 737 - 2 463 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Starszy specjalista/Senior
    Forma zatrudnienia
    B2B, UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    skuteczna komunikacja

    dobra organizacja pracy

    elastyczność

    doświadczenie kulinarne

    zarządzanie zespołem

    Opis stanowiska

    Friendly offer

    Dołącz do naszego zespołu jako Szef Kuchni!

    Weranda Caffe to restauracja istniejąca na rynku poznańskim od 25 lat. Szukamy szefa kuchni, który będzie naszym partnerem w tworzeniu i rozwijaniu oferty restauracji.

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

    • współtworzenie menu
    • szkolenie personelu
    • wypracowywanie standardów i przygotowywanie dań
    • utrzymaniu czystości w przestrzeni kuchennej
    • kontrolowaniu stanów magazynowych i zamawianie produktów
    • zarządzanie 3 osobowym zespołem i organizowanie pracy kuchni

    Oferujemy :

    • umowę o pracę po miesięcznym okresie próbnym
    • możliwość rozwoju zawodowego przy wsparciu Head Chefa grupy Weranda oraz udziału w szkoleniach
    • przyjazną atmosferę pracy oraz dynamiczne wyzwania
    • stabilne zatrudnienie
    • możliwość zatrudnienia B2B
    • Wymagamy :
    • minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku kucharza
    • znajomość technik kulinarnych i standardów sanitarnych
    • umiejętność pracy w zespole
    • dyspozycyjności
    • aktualne uprawnienia sanitarno-epidemiologiczne
    • dobrej organizacja pracy
    • Jeśli jesteś kucharzem z pasją, chętnie podejmujesz nowe wyzwania i chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, prześlij swoje CV. Liczymy na Ciebie!

    1 997 - 2 593 USD

    B2B

    1 737 - 2 463 USD