• Wszystkie ofertyBielsko-BiałaMarketingContent / CopywritingCopywriter
    Copywriter
    new
    Marketing
    WhitePress sp. z o.o.

    Copywriter

    Bielsko-Biała
    1 037 - 1 556 USDBrutto miesięcznie - UoP
    Pełny etat
    Doświadczenie
    Forma zatrudnienia
    UoP
    Tryb pracy
    Praca z biura

    Wymagane umiejętności

    ortografia polska

    Content Marketing

    copywriting

    korekta

    Mile widziane

    SEO

    Opis stanowiska

    Czy jesteś mistrzem słowa, który potrafi pisać o wszystkim – od mody, przez nowe technologie, po hodowlę kaktusów? Masz dar pisania tekstów, które nie tylko świetnie brzmią, ale też sprzedają? A może w swoim CV możesz pochwalić się doświadczeniem w kilku różnych zawodach – bo kto powiedział, że copywriting to jedyna sztuka, którą opanowałeś/aś?

    Jeśli odpowiedziałeś 'tak' na choć jedno z powyższych pytań, to szukamy właśnie Ciebie!

    🌸 Twoje obowiązki

    • Tworzenie angażujących treści, w tym artykułów, newsletterów, postów na blogi i social media;
    • Wyszukiwanie oraz analiza informacji do artykułów (research);
    • Pisanie rozbudowanych artykułów tematycznych i raportów opartych na danych z zakresu digital marketingu;
    • Aktualizacja i redagowanie istniejących treści, dbanie o ich spójność i poprawność;
    • Wsparcie kreatywne w projektach contentowych – dbanie o oryginalność i jakość tworzonych materiałów.

    ⭐ Czego wymagamy?

    • Perfekcyjnej znajomości języka polskiego – Twoje słowa muszą być precyzyjne jak skalpel;
    • Kilku lat doświadczenia w pisaniu treści na różnorodne tematy – od technicznych po lifestyle’owe;
    • Znajomości zagadnień z zakresu digital marketingu i SEO – dobrze, jeśli śledzisz najnowsze trendy;
    • Umiejętności pisania angażujących treści, które będą ciekawe zarówno dla odbiorców, jak i wyszukiwarek;
    • Kreatywności i inicjatywy, które pozwolą Ci wprowadzać świeże pomysły i tworzyć unikalne treści na wysokim poziomie;
    • Poczucia humoru – przyda się dystans i pozytywne podejście do codziennych wyzwań;
    • Miejsca zamieszkania w Bielsku-Białej lub okolicach - cenimy sobie wspólną pracę z biura.

    🍧 Co oferujemy?

    • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę i wynagrodzenie w przedziale 4000-6000 zł brutto;
    • Zlecenia, które pozwolą Ci wykazać się swoimi umiejętnościami i rozwinąć skrzydła;
    • Świetną atmosferę w biurze, które jest bardziej miejscem spotkań kreatywnych umysłów niż korporacyjnym labiryntem;
    • Owoce, śniadania i, rzecz jasna, najlepszą kawę, która uratuje każdy deadline;
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, MultiSport);
    • Możliwość udziału w imprezach integracyjnych, które zapamiętasz na długo (albo i nie – zależy od imprezy);
    • Możliwość uczenia się od najlepszych, bo w Whitepress lubimy dzielić się wiedzą.

    Jeśli czujesz, że to właśnie Ty powinieneś/aś do nas dołączyć, wyślij nam swoje CV i próbki tekstów. Pokaż nam, że potrafisz oczarować słowem, a my oczarujemy Cię pracą!

    1 037 - 1 556 USD